Neizaicini likteni! Sieviete konflikta laikā sadusmojas un sadur savu dzīvesbiedru

Komentāri
Neizaicini likteni! Sieviete konflikta laikā sadusmojas un sadur savu dzīvesbiedru
Foto: Didriks/Flickr

Kāda ģimenes scēna izvērtusies pagalam nelāgi – sieviete esot sadusmojusies tik traki, ka paķērusi nazi un vairākas reizes sadūrusi savu dzīvesbiedru. Drīz pēc tam viņa arī izsaukusi neatliekamo medicīnisko palīdzību. 

Ceturtdien, 21. janvārī, ap pulksten 17.00 Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Augusta Dombrovska ielu, kur kādā dzīvoklī atrodas sadurts vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka starp cietušo vīrieti un viņa dzīvesbiedri kopējas alkohola lietošanas laikā bija izcēlies konflikts. Tā laikā sieviete sadusmojusies, paķērusi netālu stāvošu nazi un vairākas reizes sadūrusi vīrieti gan sejas rajonā, gan rokā.

Sieviete pēc notikušā izsaukusi mediķus, kas par konfliktu paziņojuši policistiem. Cietušais tika nogādāts medicīnas iestādē, savukārt policisti aizturēja 1983. gadā dzimušo sievieti.

Aizturētā sieviete atzina savu vainu noziegumā. Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēta atbildība – brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Lasi vēl