Komentāri
Neguli – apzags! Pēc kopīgas iedzeršanas pazūd dators
Foto: Tambako The Jaguar /Flickr

Policija aizturējusi vīrieti un sievieti, kuri pēc kopīgas iedzeršanas nozog iemigušā pudeles brāļa portatīvo datoru.

Septembra sākumā Rīgas Centra iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš ziņoja, ka viņam nozagts portatīvais dators. Policisti noskaidroja, ka cietušais vīrietis savā dzīvoklī kopā ar divām paziņām lietojuši alkoholiskos dzērienus. Pēc laika mājokļa saimnieks iemidzis, savukārt paziņas tikmēr nozagušas portatīvo datoru un devušās projām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki sāka ļaundaru meklēšanu un vakar aizturēja 1988. gadā dzimušu sievieti un 1984. gadā dzimušu vīrieti, kuri atzina savu vainu zādzībā. Policisti aizturētos nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka abi jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Par zādzību ir uzsākts kriminālprocess. Šādam noziegumam likumā tiek paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl