Komentāri

Birzgales pagasta iedzīvotāji ir satraukti – izrādās, ka ceļš netālu no viņu mājām ir būvēts uz kapiem vai kā tamlīdzīga. Remonta darbu laikā tur atrasti kauli.

Uz ceļa, kas ved no Ķeguma HES uz Jaunjelgavu, pie pagrieziena uz Birzgali notiek ceļa remonts. Tie, kuri te brauc bieži, to jau sen gaidīja, jo asfalts tiešām vietām bija sliktā stāvoklī. Taču neviens pat nenojauta, ka brauc nevis pa ceļu, bet apbedījumiem vai ko tamlīdzīgu. To atklāja ekskavatora vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbs tajā brīdī apturēts, un izsaukta policija. Iespējams, ka kauli zem ceļa seguma ir arī citviet, taču tur, kur tie tagad atrasti, rakts mazliet dziļāk.

Skaties foto:

Šis gan neesot pirmais gadījums, kad, vīriem strādājot, gadās atrast skeletus. Reiz šādi netīšām esot atrakti pat senkapi. Tagad, kamēr ziņas par notikušo vēl ceļo apkārt, vietējie ļaudis saka, ka viņiem tumsā esot bail iet ārā. Kapu šai vietai pat tuvumā neesot, un tāpēc dievs vien zina, kā kauli tur gadījušies. Tikmēr policisti notiekošo uztver krietni mierīgāk un dara to, kas šādos gadījumos jādara.

Ja ekspertīze atklās, ka kauli ir vecāki par 30 gadiem, tad kriminālprocess tiks izbeigts. Tiem, kuri ar šādām situācijām saskaras bieži, jāsecina, ka dzīvojam faktiski uz apbedījumiem. Daudzviet kādreiz bijuši kapi vai karalauks ar visām no tā izrietošajām sekām.

Skaties video:

Lasi vēl