Negadījumu skaits uz Latvijas ceļiem pieaug! Valstī jau 93 autoavārijas!

Komentāri

Puteņa, slideno ceļu un sliktās redzamības dēļ ceļu satiksmes negadījumu skaits dienas laikā strauji pieaudzis. Līdz pulksten 17.30 Valsts policija saņēmusi jau 93 izsaukumus par ceļu satiksmes negadījumiem, informē policijas pārstāvji.

Lielākais skaits – 69 negadījumi – bijuši Rīgas reģionā, kurā vienlaikus ir arī vislielākā satiksmes intensitāte. Ar divciparu skaitli negadījumu skaits mērāms vēl tikai vienā reģionā – Zemgalē līdz pulksten 17.30 saņemti desmit izsaukumi par ceļu satiksmes negadījumiem, bet deviņi izsaukumi bijuši Latgales reģionā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto – ieputinātie Latvijas ceļi svētdien!

Vismierīgāk šobrīd ir Vidzemes un Kurzemes reģionos, kuros attiecīgi reģistrēti četri un viens negadījums.

Lielākajā daļā negadījumu notikušas vieglas sadursmes bez cietušajiem, bet daļā negadījumu vadītāji zaudējuši kontroli pār auto un nobraukuši no ceļa.

Policija aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties tādu braukšanas ātrumu, kas ļaus saglabāt kontroli pār auto, ņemot vērā gan ceļa stāvokli, gan laika apstākļus.

Vienlaikus policijas darbinieki ir sazinājušies ar ceļu uzturētājiem ar aicinājumu tīrīt ceļus.

Skaties video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl