Komentāri
Negadījumā “Depo” loģistikas centrā bojā gājis darbinieks
Foto: F64

Ceturtdien, 23. februārī, uzņēmuma “Depo” loģistikas centrā noticis nelaimes gadījums, kurā bojā gājis darbinieks, informē uzņēmuma pārstāve Vineta Atvara.

Tiek informēts, ka diemžēl, neraugoties uz operatīvu glābšanas un neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu ierašanos, bojā ir gājis uzņēmuma darbinieks. Šobrīd notiek negadījuma apstākļu izmeklēšana. Situācija ir precīzi fiksēta video novērošanas ierakstā, kas nodots tālākai izmeklēšanai atbildīgajiem dienestiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmuma vadība ir informējusi bojāgājušā darbinieka ģimeni, kurai tiks sniegta nepieciešamā palīdzība. Uzņēmums arī ir sazinājies ar pašvaldības sociālās palīdzības dienestu.

Uzņēmuma “Depo” vadība un darbinieki izsaka visdziļāko līdzjūtību nelaimes gadījumā bojāgājušā kolēģa piederīgajiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl