Nedēļas nogalē naktsklubā Valmierā “Dueta Sandra” laikā smagi piekauts un aplaupīts vīrietis

Kāds valmierietis patlaban guļ slimnīcā ar nopietnām galvas traumām, ko guva kautiņā naktsklubā, kur viņu piekāva un aplaupīja nedēļas nogalē “Dueta Sandra” uzstāšanās laikā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • XXL

  XXL

  Nav jau nekāds brīnums! Valmiera tas ir regulāri. Te nu ir tā visatļautība. Tie kas aizskar citus nav nekādi varoņi, bet dzīvē neko nespēj sasniegt. Būs kārtīgi sodi, nebūs šāda un cita veida noziegumi.
 • Cau

  Cau

  Neizprotu cilvēkus, kuri nedomā un dara, ja, tādi tipi ir jāsoda, sačakarē jaunam vīrietim dzīvi un varonis, sitējs baudīs dzīvi, pretigi.
 • nu paga paga,

  nu paga paga,

  No pāris aliem nerodas viegla upura kondīcijai nepieciešamā reibuma pakāpe. Undīnei vajadzētu savu stāstu piekoriģēt līdz daudzmaz ticamai versijai.
  • Sveiki!

   Sveiki!

   NU paga, paga...... gadījumā neesat no tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka izvarotas sievietes pašas ir vainīgas, jo svārki bija par īsu. Kā var būt tik ačgārna attieksme?!?! Skaidrs, cilvēks gāja izklaidēties un, lai cik piedzēries viņš būtu, tas neattaisno uzbrucējus!!! Uzbrucēji ir vainīgi un tur nav ko apspriest!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!