Komentāri

Pagājušās nedēļas nogales spraigāko pakaļdzīšanos policistiem nodrošinājis kāds Volkswagen šoferis. Galvaspilsētas kārtības sargi vajājuši “tautas auto” vadītāju, kurš vairāku promiļu reibumā bija izdomājis pavizināties pa naksnīgajām pilsētas ielām.

Vokswagen stūrētāja drebelīgā braukšanas maniere likumsargu uzmanību pievērsusi tikai mirkli, pirms viņš centies uzstādīt ātruma rekordus braukšanai atpakaļgaitā. Policisti uzreiz lūguši Volkwagen šoferim apstāties, tomēr tas nav noticis!

Neapturamais tautas auto aiztraucies pa Varoņu ielu un tad turpināja kustību pa Gustava Zemgala gatvi, kur ātrums dažviet pārsniedzis pat simts kilometrus stundā.

Tomēr ar to nebūt nav pieticis, lai atrautos no policijas busiņa, kas sekoja Volkwagen. Tas veicis vēl pāris līkločus, tad pabrauca pa velosipēdu celiņu, “sadūrās” ar stabu, un tad kāds pavisam neveiksmīgs manevrs , kas izšķīris šīs pakaļdzīšanās rezultātu. To skaties VIDEO!

Tā kā autobraucējs jau iepriekš bija zaudējis savu vadītāja apliecību, par līdzīgu pārkāpumu šā vakara neveiksmīgais mēģinājums aizlaisties no policistiem ir pat kriminālprocesa vērts. Ja tiesa pret šādu pārkāpumu vērsīsies bargi, naudas sods, dažas dienas aiz restēm un fakts, ka auto nonāca policijas stāvlaukumā, būs vien tīrais sīkums.

Lasi vēl