Komentāri

Iļģuciemā kādā sociālajā mājā agresīvs vīrietis piekāvis pašvaldības policistu, kurš viņam atnesis sliktas ziņas – proti, aizliegumu tuvoties savai mīļotajai sievietei, kura atrodas bērniņa gaidībās. Tagad, protams, agresoram nepatikšanu ir vairāk nekā vajag, bet sociālās mājas ļaudis par to neslēpti priecājas, jo arī viņiem varmāka un huligāns jau sen traucējis dzīvot.

Sliktus ziņnešus soda – tāda senos laikos bija paraža, un arī mūsdienās dažiem tipiņiem tā šķiet normāla prakse. Kāds agresīvs vīrietis uzbrucis pašvaldības policistam par to, ka viņš piegādājis nepatīkamu informāciju, kurā teikts, ka vardarbīgā rakstura dēļ viņš vairs nedrīkst tuvoties savai mīļotajai.

“Policistu piekāva, vai? Var jau būt – viņš taču nav normāls, atvainojiet! Kā viņš “sarijas” tabletes un iedur vēnā, tā staigā viss izkrāsojies! Protams, arī pati sieviete nav nekāds paraugcilvēks – smēķē, dzer, turklāt dara to visu, esot bērniņa gaidībās – astotajā mēnesī. Tas gan nedod nevienam vīrietim tiesības pacelt roku pret sievieti,” zina stāstīt kundze, kas dzīvo kaimiņos. Reiz varmākas ietekmēta viņa pie kaimiņiem meklējusi glābiņu.

“Es prasu, kāpēc tu ar viņu dzīvo, ar tādu? Tad dzīvo kopā, tad nē – tās, protams, ir viņu problēmas!” turpina kaimiņi.
Sirsnīgas sarunas ar sievieti parasti vainagojušās ar draudīgām sarunām, kad kavalieris nācis savu dāmu meklēt.

“Pēkšņi zvana pie durvīm vakarā – sen jau. Prasu ko vajag? Viņš atbild – tu pasaki savai sievai, lai nerunā lieku! Es skatos, ka acis nekādas. Es saku – aizej izgulies! Izrādās, viņš injicējis narkotikas. Ne jau šņabis, bet iedūris vēnā un galvā halucinācijas,” stāsta kaimiņi.

Tā kā pēc pēdējā incidenta sociālajā mājā policists nonācis slimnīcā un vispār tas ir smags noziegums uzbrukt valsts varas pārstāvim, likumsargi apsver iespēju uzbrucējam piemērot apcietinājumu. Pagaidām viņš atpūšas un nomierina nervus izolatorā.

Foto

Lasi vēl