1 komentārs

Pie LNT raidījuma Degpunktā komandas vērsās Bauskas ielas 61. nama iedzīvotāji, kuriem jau ilgāku laiku jādzīvo pastāvīga terora un baiļu apstākļos. Viņu kaimiņiene, kura ne reizi vien pabijusi psihiatriskajā slimnīcā, draud nodedzināt māju un savus draudus sākusi jau īstenot, turklāt ar lielu vērienu.

Jaunais gads Bauskas ielas 61. namā iesācies vētraini. Pirmā stāva iedzīvotāja Svetlana prāta aptumsumā draudējusi kaimiņiem un aizdedzinājusi kāpņu telpu, kurā viss ir no koka. Iedzīvotāji saka – mūsu mērs ir pilns – Svetlanai par teroru vismaz pēdējo sešu gadu garumā jāsaņem sods. Viņa jau vairākkārt dedzinājusi koplietošanas telpas, ar krāsu notriepusi kaimiņu durvis un visādi citādi uzbrukusi iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējais Svetlanas varoņdarbs paveikts pirmajā stāvā zem trepēm. Labi, ka glābēji paspējuši laikus.

Arī otrā stāva kaimiņiem neklājas viegli. Svetlana uzbrūk pilnīgi visiem bez izņēmuma.

”Iznāk viņa uz trepēm, visi ir idioti un ”debīli” – tā viņa kliedz pa visu māju! Tad viņa aizcērt durvis un aizskrien, bet pēc piecām minūtēm atgriežas un atkal sāk aurot. Un šīs dedzināšanas? Viņa pati atzinās, kad prasīju, atbildot, ka turpinās dedzināt tāpat kā līdz šim,” stāsta nama iedzīvotāji.

Tāpat kā vecie iemītnieki arī jaunie dabūjuši no neadekvātās sievietes trūkties.

Sūdzības birst viena pēc otras un ja vēl pirms kāda laika kaimiņi cietuši klusu, tad tagad gatavi runāt pat tie, kuriem negribējies atklāt dažas lietas, kas saistītas ar 45 gadus veco Irinu un viņas 20 gadus jaunāko mīļāko.

Šobrīd vēlams dzīvokļu īpašniekiem sanākt kopā un izlemt vai viņi vēlas mājā taisīt remontu. Iespējams, šobrīd to darīt ir pāragri – kamēr vainīgā persona nav saukta pie atbildības un likumsargi rīkojas pasīvi, ēkas atjaunošanas darbi pēc kārtējā vandālisma var izrādīties velti.

TOP komentāri

  • Velta Kociņa
    0 0 0

    Velta Kociņa

    Vai šādiem cilvēkiem nav jāatrodas slēgtā ārstniecības iestādē ??? Viņi apdraud citu drošību un dzīvību ! Bet kamēr nenotiek liela traģēdija ,pie mums neviens neparko neatbild !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl