“Naudas lietus” Bolderājā – divi zagļi uz ielas neveiksmīgi mēģina aplaupīt vecīti

1 komentārs

Otrdien gaišā dienas laikā kāds pensionārs Bolderājā kļuvis par divu izmanīgu krāpnieku upuri. Taču šajā reizē stāsts beidzies pavisam citādāk nekā ierasts. Vīrietis attapies, vēl pirms abi noziedznieki paspējuši aizlaisties, un sācies īsts trilleris, kura laikā ielās izkaisīti vairāki simti eiro. Ar ko tas viss beidzies?

Abi ļaundari savu upuri nolūkojuši brīdī, kad kungs vietējā pasta nodaļā izņēmis savu pensiju, noglabājis to dziļi iekškabatā un jau grasījies doties māju virzienā, taču, iznākot uz ielas, kļuvis par rūpīgi iestudētas izrādes dalībnieku.

Lai arī šāda veida krāpšanas ir balstītas tieši uz to, ka ļaundari negaidīto notikumu virpulī ierautajos ļaudīs rada apjukumu un vīrs pat pasniedzis krāpniekiem savu maku, kādā mirklī viņš tomēr atskārtis, kas patiesībā notiek.

Tuvākajā krustojumā izmisīgos cietušā saucienus pēc palīdzības sadzirdējuši divi drosmīgi garāmgājēji, kuri nav nobijušies no abiem noziedzniekiem un iesaistījušies to vajāšanā. Jau pēc mirkļa bēdzēji panākti, veiksmīgi aizturēti un kopā jau ar visu cietušo nonākuši policijas iecirknī, turpat otrpus ielai. izmeklētāji ātri uzklausījuši visu iesaistīto viedokli par notikumiem Stūrmaņu ielā, un abi ļaundari nonākuši aiz restēm.

Jau ceturtdien abi, 61 un 41 gadu vecie, iepriekš vairākkārt tiesāti vīrieši tiks nogādāti tiesā, kur policisti lūgs tiesu viņiem piemērot apcietinājumu. Šobrīd pret abiem ierosināta lieta par zādzību personu grupā, turklāt, ja tā izdarīta pēc iepriekšējas vienošanās. 500 svešie eiro vīriešiem var beigties pat ar četriem gadiem aiz restēm. Starp citu, ja jums ir nojauta, ka dzīvē esat sastapies tieši ar šiem vīriem, policisti labprāt uzklausītu jūsu pieredzi.

TOP komentāri

  • Aija
    0 0 0

    Aija

    Šāda veida lētticīgu cilvēku apzagšana bija populāra deviņdesmitajos gados ,īpaši stacijas un tirgus rajonā.Ne viens vien laucinieks palika bez naudiņas un policijā vērsties bija kauns .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl