”Naudas atmazgātāji” apkrāpj reģionu iedzīvotājus

Komentāri

Jelgavas lauku teritorijā pēdējā laikā sākuši uzdarboties krāpnieki, kuri apkārtnes iedzīvotājiem piedāvā ātru peļņu, bet pēc tam atstāj ar garu degunu un dziļos mīnusos.

LNT raidījumā ”Degpunktā” saņēma zvanu no kādas Jelgavas apkārtnes iedzīvotājas, ka pirms dažām dienām viņas vīrs kļuvis par veiklu krāpnieku upuri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis uzticējies diviem sētā iebraukušies svešiniekiem, atdevis viņiem savus pases datus un beigu beigās vēl aizbraucis līdzi uz pilsētu un kādā bankā atvēris kontu un saņēmis 500 eiro lielu aizdevumu, ko atdevis jaunajiem paziņām.

Turklāt vēlāk atklājies, ka ar pases datiem krāpnieki paguvuši aizņemties naudu vienā ātro kredītu kompānijām. Un tas viss apmaiņā pret salīdzinoši niecīgu naudas summu.

Simts eiro apmaiņā pret gandrīz astoņiem simtiem. Tagad, lai atdotu parādu trīs bērnu ģimenei būs smagi jāstrādā. Viņi centušies sūdzēties policijā, bet pa telefonu inspektors atbildējis, ka uz palīdzību var necerēt.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl