Komentāri
Narkotiku ”medības” Rēzeknē! Aizturētas vairākas personas
FOTO: LETA

Nedēļas laikā Rēzeknē Valsts policijas darbinieki veica dažādus pasākumus vērstus pret narkotisko un psihotropo vielu apriti, kuru rezultātā izņemts liels apjoms narkotisko vielu un aizturēti vairāki cilvēki.

Aizvadītajā nedēļā operatīvo pasākumu rezultātā Rēzeknē pavisam aizturētas trīs personas par narkotisko vielu glabāšanu – 1991.gadā dzimušu sievieti, pie kuras atrada vienu maisiņu ar pulverveida vielu 1 grams, visticamāk amfetamīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot darbu Rēzeknes pilsētā, apturēta automašīnu, ar kuru pārvietojās 1983.gadā dzimis vīrietis. Pārbaudes laikā pie minētā vīrieša atrasti divi maisiņi ar 2 gramiem amfetamīna.

Vēlāk pretnarkotiku pasākumus turpinājās Rēzeknes novadā, kur uz autoceļa šosejas tika apturēta vēl kāda automašīna, kuru vadīja 1975.gadā dzimis vīrietis. Veicot apskati, transportlīdzekļa salonā konstatējām vairākus maisiņus ar fasēto amfetamīnu ar kopējo svaru 8,6 grami.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl