1 komentārs
Narkotiku iedarbība: Āgenskalna dzīvoklī apreibinājies jaunietis sarīko īstu jandāliņu
RPP

Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki aizvadītās nedēļas sestdienā saņēmuši izsaukumu uz Nometņu ielu, kur izcēlies konflikts starp brāli un māsu.

Ierodoties notikuma vietā, policistus kāpņu telpā sagaidīja zvanītāja un pastāstīja, ka dzīvoklī atrodas nepilngadīgais brālis, kurš ir lietojis apreibinošas vielas, visticamāk, narkotikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieejot dzīvoklī, kārtības sargi sastapa jaunieti, kurš skaļi lamājās un spārdījās. Puisis, ieraugot policistus, vairākas reizes viņus nolamāja dažādos literāros, taču vienlaikus – nepiedienīgos vārdos, stāsta policijas pārstāvji.

Tāpat jaunietis pauda pārliecību, ka kārtības sargi viņu nevarot aizturēt, jo viņš esot nepilngadīgs.

Uzreiz pēc šā apgalvojuma 16 gadus vecais puisis metās virsū policistiem, taču kārtības sargi ātri viņu neitralizēja – jaunietis tika nogāzts gultā un tika pieturētas viņa rokas, lai viņš nevarētu nodarīt pāri sev un apkārtējiem.

Mirkli vēlāk uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, kuri agresīvo puisi nogādāja psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Ņemot vērā, ka jaunietis joprojām uzvedās agresīvi, Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekus līdz ārstniecības iestādei pavadīja policija. Pa to laiku arī tika noskaidrots, ka jaunietis policistu redzeslokā nonāk ne pirmo reizi, savukārt ģimenes locekļi stāstīja, ka puisis bieži lietojot apreibinošās vielas un kavē skolu.

Informācija par notikušo nosūtīta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, lai tās speciālisti izvērtētu jaunieša atbildību, kā arī lemtu par citu institūciju iesaistīšanu situācijas risināšanā.

TOP komentāri

  • skaistumsnoiekšām
    0 0 0

    skaistumsnoiekšām

    Tādi jau nepilngadīgi bērni ir nākamie invalīdi, kurus sabiedrībai būs jāuztur.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl