Komentāri

Regulārie likumsargu reidi masu pasākumos devuši rezultātus – pazīstamā dīdžeja un elektroniskās mūzikas mākslinieka Deivida Getas koncertā sabiedriskās kārtības pārkāpēju bijis maz. Tāpat arī narkotiku dīleri un lietotāji regulāro reidu dēļ baidās apmeklēt masu pasākumus.

Kā jau ikvienu plaši apmeklētu pasākumu galvaspilsētā, arī šo koncertu pieskatīja Valsts policijas darbinieki. Viņu galvenais uzdevums – palīdzēt apsargiem nodrošināt sabiedrisko kārtību, kā arī notvert narkotiku lietotājus un izplatītājus. Protams, lielākā daļa klātesošo šeit ieradušies izbaudīt mūziku, tādēļ krietni pār mēru apreibušo vai acīmredzami aizdomīgo šajā vakarā nav daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, izdzertais alus liek dažiem jauniešiem nedaudz “atlaist bremzes”, taču kopumā izskatās, ka pārkāpēju šajā vakarā būs maz.

Brasas iecirkņa kārtības policijas priekšnieks atzīst, ka vakara rezultāti iepriecina.

Nepārtrauktie reidi un likumsargu klātbūtne šādos masu pasākumos baida ne tikai narkotiku lietotājus, bet arī dažādu apreibinošo vielu izplatītājus. Tieši tādēļ šajā vakarā konstatētais salīdzinoši nelielais pārkāpēju daudzums liek policistiem cerēt, ka viņu neatlaidīgais darbs, beidzot nes augļus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl