Narkotiku dīleri policijas regulāro reidu dēļ baidās apmeklēt masu pasākumus

0 Komentāru
Narkotiku dīleri policijas regulāro reidu dēļ baidās apmeklēt masu pasākumus

Regulārie likumsargu reidi masu pasākumos devuši rezultātus – pazīstamā dīdžeja un elektroniskās mūzikas mākslinieka Deivida Getas koncertā sabiedriskās kārtības pārkāpēju bijis maz. Tāpat arī narkotiku dīleri un lietotāji regulāro reidu dēļ baidās apmeklēt masu pasākumus.

Kā jau ikvienu plaši apmeklētu pasākumu galvaspilsētā, arī šo koncertu pieskatīja Valsts policijas darbinieki. Viņu galvenais uzdevums – palīdzēt apsargiem nodrošināt sabiedrisko kārtību, kā arī notvert narkotiku lietotājus un izplatītājus. Protams, lielākā daļa klātesošo šeit ieradušies izbaudīt mūziku, tādēļ krietni pār mēru apreibušo vai acīmredzami aizdomīgo šajā vakarā nav daudz.

Protams, izdzertais alus liek dažiem jauniešiem nedaudz “atlaist bremzes”, taču kopumā izskatās, ka pārkāpēju šajā vakarā būs maz.

Brasas iecirkņa kārtības policijas priekšnieks atzīst, ka vakara rezultāti iepriecina.

Nepārtrauktie reidi un likumsargu klātbūtne šādos masu pasākumos baida ne tikai narkotiku lietotājus, bet arī dažādu apreibinošo vielu izplatītājus. Tieši tādēļ šajā vakarā konstatētais salīdzinoši nelielais pārkāpēju daudzums liek policistiem cerēt, ka viņu neatlaidīgais darbs, beidzot nes augļus.

0 Komentāru