Komentāri

Pagājušajā nedēļā nepatīkamus mirkļus piedzīvojusi kāda Purvciema iedzīvotāja. Lielvārdes ielā, netālu no trolejbusu galapunkta kundze kļuvusi par laupītāja upuri. Vīrietis sagaidījis mirkli, kad tuvumā neviena nav un tad, meties uzbrukumā. Viņa mērķis, kundzes rokās esošā somiņa.

Pēc notikušā, cietusī kundze nonākusi mediķu aprūpē, savukārt uz notikuma vietu izsaukti policisti uzsākuši ļaundara medības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī likumsargi atklāj, ka puisis agri vai vēlu tāpat tiktu noķerts, jo inspektoriem jau bija izdevies noskaidrot precīzu viņa aprakstu un pazīmes, šoreiz noziedznieku iegāzusi paša muļķība un ložņāšana aplaupītās sievietes internetbankā.

Tikai pāris stundas pēc šī atklājuma, ļaundaris notverts, saslēgts roku dzelžos un nogādāts iecirknī. Kā stāsta Gatis Detlavs, aizturēšanas laikā pie jaunieša policisti atraduši gandrīz astoņus gramus amfetamīna, kurus puisis iegādājies par nolaupīto naudu.

Izrādās, ka viņš pirms pāris mēnešiem sācis lietot narkotikas un noziegumu paveicis, lai varētu turpināt piekopt šo, nebūt, ne lēto hobiju.

Tomēr, par spīti šim visai smagajam noziegumam un tam, ka cietušajai sievietei būs nepieciešams krietns laiciņš, lai atgūtos no pārdzīvotā, pārsteidzošākais šajā stāstā ir tas, ka tiesa lēmusi, ka līdz izmeklēšanas beigām jaunais vīrietis var atrasties uz brīvām kājām.

Šobrīd, pret viņu uzsākti trīs kriminālprocesi, par četriem dažādiem likumpārkāpumiem un šī vēlme iedzīvoties, nu var maksāt pat desmit brīvības gadus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl