Komentāri

Narkomāni un rūdīti noziedznieki parasti nedzīvo ilgāk par 40 gadiem. Tomēr kāds vīrietis Bolderājā ir rekordists un ļoti pieredzējis, tieši tāpēc policistiem vajadzēja vairāk nekā trīs mēnešus, lai viņu pieķertu aiz rokas.

Trīs mēnešus policija pieskatīja un izsekoja kādu 56 gadus vecu Bolderājas iedzīvotāju, kurš likumsargiem ir labi pazīstams kā narkodīleris ar ļoti lielu pieredzi. Nav cerību, ka viņš labosies, tāpēc šādu cilvēku pastāvīga turēšana redzeslokā ir policistu ikdiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie viņa atrasts gan metamfetamīns, gan heroīns. Bet kratīšanas laikā dzīvesvietā uziets liels daudzums klonazepāma tablešu, kas ir nomierinošs līdzeklis ar augstu atkarības risku.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem. Policisti plāno lūgt tiesai līdz lietas iztiesāšanai aizdomās turamo apcietināt.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl