Komentāri

Narkomāni nepatīk nevienam. Iespējams, pat pašiem narkomāniem viņi nepatīk. Kāds vīrietis, kurš izjūt īpašu naidu pret šīs atkarības mocītajiem, vienam no viņiem izlēmis atriebties, uzbrūkot ar šķērēm. Rezultātā salauzis pats sev roku un nonācis policijā, tagad viņam par paveikto draud nopietna atbildība.

Bija parasta diena lietuviešu projektā Iļģuciemā, Palangas ielā. Jurijs un Irēna bija mājās, kad pie viņiem atnāca radinieks, līdzi atvedot pamatīgas nepatikšanas. Kopā ar viņu atnācis arī radinieka draugs. Atklājies, ka šeit augstā cieņā esošais šņabis abiem ir par vāju, un viņi līdzi atnesuši kaut ko stiprāku. Izrādās, ka eiforijas ietekmē no dzīvokļa nozagtas mantas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad, kad dzīvokļa saimnieki sapratuši, kas noticis, viņi ciemiņus meklējuši un pieprasījuši atpakaļ savas mantas. Vienu no tālruņiem narkomāni it kā esot arī atnesuši, un tad namatēvs Jurijs neesot savaldījies un gribējis zagļiem dot pamatīgu mācību. Tagad viņš sēž virtuvē ar lauztu roku un drošības līdzekli – policijas uzraudzību. Nebūt ne tik jaunais vīrietis dzinies pakaļ savam radiniekam, bruņojies ar auksto ieroci.

Skaties foto:

Ar šķērēm Jurijs savam radiniekam trāpījis it kā krūškurvī. Viņš aizvests uz Stradiņiem un guļot Intensīvās terapijas nodaļā. Jurijs tikmēr sēž dzīvoklī un gaida tiesu. Jautāts, vai nožēlo pakaļdzīšanos ar šķērēm, lai atriebtu zādzību, kas beidzās ar salauztu roku un sadurtu radinieku, Jurijs rausta plecus. Vairāk viņš nožēlo, ka ielaidis nelūgtos ciemiņus savā dzīvoklī un viss šis jandāliņš vispār sācies.

Lai kāda būtu Jurija attieksme, smagi miesas bojājumi ir un paliek smagi miesas bojājumi. Narkomānu paveiktā tālruņu zādzība pret tiem tāds nieks vien ir.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl