Narkomāni nepatīk nevienam. Bet – vai tāpēc jāuzbrūk viņiem ar šķērēm?

Komentāri

Narkomāni nepatīk nevienam. Iespējams, pat pašiem narkomāniem viņi nepatīk. Kāds vīrietis, kurš izjūt īpašu naidu pret šīs atkarības mocītajiem, vienam no viņiem izlēmis atriebties, uzbrūkot ar šķērēm. Rezultātā salauzis pats sev roku un nonācis policijā, tagad viņam par paveikto draud nopietna atbildība.

Bija parasta diena lietuviešu projektā Iļģuciemā, Palangas ielā. Jurijs un Irēna bija mājās, kad pie viņiem atnāca radinieks, līdzi atvedot pamatīgas nepatikšanas. Kopā ar viņu atnācis arī radinieka draugs. Atklājies, ka šeit augstā cieņā esošais šņabis abiem ir par vāju, un viņi līdzi atnesuši kaut ko stiprāku. Izrādās, ka eiforijas ietekmē no dzīvokļa nozagtas mantas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad, kad dzīvokļa saimnieki sapratuši, kas noticis, viņi ciemiņus meklējuši un pieprasījuši atpakaļ savas mantas. Vienu no tālruņiem narkomāni it kā esot arī atnesuši, un tad namatēvs Jurijs neesot savaldījies un gribējis zagļiem dot pamatīgu mācību. Tagad viņš sēž virtuvē ar lauztu roku un drošības līdzekli – policijas uzraudzību. Nebūt ne tik jaunais vīrietis dzinies pakaļ savam radiniekam, bruņojies ar auksto ieroci.

Skaties foto:

Ar šķērēm Jurijs savam radiniekam trāpījis it kā krūškurvī. Viņš aizvests uz Stradiņiem un guļot Intensīvās terapijas nodaļā. Jurijs tikmēr sēž dzīvoklī un gaida tiesu. Jautāts, vai nožēlo pakaļdzīšanos ar šķērēm, lai atriebtu zādzību, kas beidzās ar salauztu roku un sadurtu radinieku, Jurijs rausta plecus. Vairāk viņš nožēlo, ka ielaidis nelūgtos ciemiņus savā dzīvoklī un viss šis jandāliņš vispār sācies.

Lai kāda būtu Jurija attieksme, smagi miesas bojājumi ir un paliek smagi miesas bojājumi. Narkomānu paveiktā tālruņu zādzība pret tiem tāds nieks vien ir.

Skaties video:

Lasi vēl