Nakts aizsegā restorānā galvaspilsētas centrā ielaužas garnadži

Pievienot komentāru
Nakts aizsegā restorānā galvaspilsētas centrā ielaužas garnadži
FOTO: LETA

Pagājušajā naktī vienā no Krišjāņa Barona ielas restorāniem ielauzušies garnadži. Lai arī ļaundari bija labi sagatavojušies, visticamāk, izpētot potenciālo nozieguma vietu, viņi palaiduši garām kādu pavisam nelielu niansi – videonovērošanas kameru, kas neuzkrītoši novietota pavisam netālu no kases.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu plkst. 1.40 nostrādājusi restorāna Raw Garden apsardzes signalizācija. Telpās sākušas kaukt sirēnas, bet uz notikuma vietu nosūtīti vīri no apsardzes kompānijas. Tikai brīdi vēlāk, kad šeit jau ieradušies sargi, atklājies, ka kāds, kuram jau izdevies aizlaisties, tumsas aizsegā iekļuvis restorānā un to pamatīgi aptīrījis.

Protams, pēc notikušā izsaukti policisti, izmeklētāji un eksperti, kas rūpīgi izpētījuši nozieguma vietu, bet no naktsmiera iztraucētie restorāna darbinieki, ielūkojušies videonovērošanas kameras uzņemto materiālu arhīvā, un atklājies, ka vismaz viens no ļaundariem ir veiksmīgi iemūžināts.

Pēc notikušā restorāna darbinieki ar sociālo tīklu palīdzību uzrunājuši pilsētniekus – iespējams, kāds atpazīst šo ļaundari un var palīdzēt policistiem viņu notvert. Protams, ja, noskatoties šo sižetu, saprotat, ka jums ir zināma videoieraksta galvenā varoņa identitāte, Raw Garden komanda būs jums ļoti, ļoti pateicīga par jebkādu noderīgu informāciju.

Valsts policijā par šo noziegumu ierosināts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Vīram, kurš ielūkojās restorāna kasē, un, iespējams arī viņa cīņu biedram, par šo nelūgto vizīti draud vairākus gadus ilgs cietumsods, piespiedu darbs vai prāvs naudas sods. Iespējams, ka vienīgais, ko nozieguma vietā nofilmētais vīrs pēc šā sižeta vēl var darīt, lai kaut nedaudz glābtu savu ādu, ir saņemties un čāpot uz policiju, lai padotos.

Video