Komentāri

Baložu Vissvētās Dievmātes Bogoļubskas ikonas pareizticīgo draudzes baznīcas būvniecība Baložos norit jau gandrīz trīs gadus. Pēdējā laikā šī vieta jau vairākkārt pievilinājusi ļaundarus, taču pirms pāris dienām ēkas jaunbūve gandrīz pārvērtusies krāsmatās.

Uz Purva ielu nosūtītā likumsargu ekipāža notikuma vietā ieradusies pāris minūšu laikā. Tur vīriem, ar lukturīšiem izgaismojot tumšo teritoriju, izdevies pamanīt divus stāvus, kas tumsas aizsegā ieskrien nepabeigtajā baznīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī abi vīrieši centušies noslēpties, policistiem viņus izdevies panākt, un viņi saslēgti roku dzelžos.

Tāpat policisti baznīcā uzgājuši vairākas maskas. Acīmredzot ļaundari bija rūpīgi gatavojušies šim uzbrukumam.

Pēc aizturēšanas abi notvertie vīrieši, kuri tā arī neatklāja savas rīcības motīvus, nodoti kolēģiem no Valsts policijas. Šobrīd pret abiem ierosināts kriminālprocess un aizdomās turētie apcietināti.

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks izsaka lielu pateicību modrajiem iedzīvotājiem, jo, tikai pateicoties viņiem, izdevies paglābt pareizticīgo baznīcas būvi.

Notikuma vietā redzētais liek domāt, ka, ierodoties tikai pāris minūtes vēlāk, policistiem šeit vairs nebūtu ko darīt – atrastais degšķidruma daudzums šādu koka būvi pelnos pārvērstu dažu minūšu laikā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl