Naktī uz sestdienu Rīgas Centrāltirgū apzagti vairāki kases aparāti

Pievienot komentāru
Naktī uz sestdienu Rīgas Centrāltirgū apzagti vairāki kases aparāti
FOTO: LETA

Šajās brīvdienās Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā izdarītas vairākas zādzības no kases aparātiem. Pirmā zādzība izdarīta naktī no piektdienas uz sestdienu. Tirgū ieradās divi vīrieši, viens no viņiem stāvēja sardzē, bet otrs tikmēr iekļuva paviljonā pa jumta logu, un, uzlaužot vairākus kases aparātus, nozaga no tiem naudu.

Arī nākamajā naktī ļaundari ieradās tirgū, lai turpinātu iesākto pēc identiskas shēmas. Apzaguši kases aparātus, viņi devās prom. Vēlāk, kad bija iztērējuši nozagto naudu, viņi atgriezās tirgū, lai atkal apzagtu kases. Šoreiz gan ļaundariem neizdevās īstenot savu plānu, jo viņus bija pamanījuši apsargi, kas izsauca policiju. Īsi pēc pulksten 4.00 notikuma vietā ieradās Rīgas reģiona policisti un Rīgas Latgales iecirkņa policisti, kas sadarbībā ar apsargiem aizdomās turamos 1995. un 1996. gadā dzimušos vīriešus aizturēja. Pēdējais no minētajiem jau iepriekš sodīts par zādzībām.

Pašreizējā informācija liecina, ka šajās zādzību sērijās cietušas vismaz sešas personas. Kopējais radītais kaitējums vēl tiek precizēts.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.