Naktī uz otrdienu Daugavpilī nodeg dzīvojamā māja

Komentāri
Naktī uz otrdienu Daugavpilī nodeg dzīvojamā māja
Foto: liz west/Flickr

Daugavpilī, Ventas ielā, naktī uz otrdienu nodegusi vienstāvu dzīvojamā māja. Seši cilvēki evakuējās paši, informē glābēji.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu uz Ventas ielu saņēma naktī plkst. 1.24. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamā māja. Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējās seši cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopējā degšanas platība bija 60 kvadrātmetru, un ugunsgrēks tika likvidēts pulksten 4.41.

Kopumā pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 27. aprīļa plkst. 6.30 līdz 28. aprīļa plkst. 6.30, VUGD saņēma 73 izsaukumus. Tika dzēsti 38 ugunsgrēki, veikti 25 glābšanas darbi un saņemti septiņi maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl