Naktī nopostīta izstāde Maidana cilvēki; policija meklē aculieciniekus

5 komentāri
Naktī nopostīta izstāde Maidana cilvēki; policija meklē aculieciniekus
FOTO: LETA

Pagājušajā naktī pilnībā nopostīta izstāde Maidana cilvēki, policijā uzsākts kriminālprocess, un tiek meklēti aculiecinieki. Konstatēti arī pārkāpumi no organizatoru puses – nav bijusi nodrošināta apsardze, lai gan izstādes organizatori policijai snieguši informāciju, ka vieta tiek apsargāta.

Šonakt pulksten 1.46 policija saņēma zvanu no kāda garāmgājēja, kurš ziņoja, ka izstādē Maidana cilvēki divi vīrieši bojā eksponātus. Tuvākā ekipāža bija Rīgas pašvaldības policijas ekipāža, kas notikuma vietā ieradās divu minūšu laikā, taču ļaundari jau bija aizbēguši. Arī apkārtnē iespējamos uzbrucējus neizdevās atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tika konstatēts, ka sabojāti ir visi eksponāti. Policisti uzsāka kriminālprocesu par huligānismu un paziņoja izstādes organizatoram. Šobrīd notiek aktīva izmeklēšana, un policija lūdz atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par naktī veikto noziegumu, zvanot pa tālruni: 67086200 vai 110.

Pārbaudot notikušo, konstatēti pārkāpumi no pasākuma organizatoru puses – saskaņā ar Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumu organizatoram ir jānodrošina apsardze publiskā pasākumā, taču faktiski apsardze nav tikusi nodrošināta. Gan pagājušajā naktī, kad notika uzbrukums, gan nakti iepriekš policija konstatējusi, ka pasākuma norises vietā apsardzes faktiski nav. Jau iepriekš policija vairākkārt norādījusi, ka ir jānodrošina apsardze un no organizatoriem bija saņemts solījums, ka apsardzes būs.

Protams, arī policija iespēju robežās rūpējās par drošību – objekts bija iekļauts patrulēšanas maršrutā, un ik pēc dažām minūtēm tika apsekots. Šim uzdevumam tika realizēta sadarbība arī ar Rīgas pašvaldības policiju, kas arī bija iekļāvuši objektu patrulēšanas maršrutā.

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +4 +4 0

  Hūgo Vācietis

  UZSKATU KA PIE VAINAS IR KRIEVISKĀ POLICIJA UN AR 5.KOLONU SLIMĀ TIESA !!!
  KAUNS LATVIJAI !
 • Nu re
  +3 +3 0

  Nu re

  Laikam jau brīvās Latvijas varas tās pašas vien Padomijas varas vien ire.
 • ar mietu
  +3 +3 0

  ar mietu

  Pēc taisnības > iekšlietu ministram ir jāatkāpjas !
  Mūsu laikā nevar būt par iekšlietu ministru ja nespēj tikt galā ar fašistu bandītiem !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl