Munkevics par kukuļošanu tiek cauri sveikā tikai ar naudas sodu

Komentāri

Pie maigāka soda ceturtdien ticis kukuļošanā apsūdzētais bijušais Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics un bijušais Jūrmalas ātrās palīdzības valdes loceklis Normunds Pīrants. Tiesa viņiem cietumsoda vietā piesprieda naudas sodus.

Munkevics un Pīrants tiek apsūdzēti par to, ka 2010. gadā centušies ar 5000 latu piekukuļot domnieci Ivetu Blauu, lai nodrošinātu, ka Munkevics iztur domē plānotu neuzticības balsojumu.

Iepriekš tiesa viņiem bija piemērojusi attiecīgi četru un trīs gadu cietumsodus, bet šo spriedumu nācās atcelt, jo tiesneses pārkāpa apspriedes noslēpumu.

Tagad tiesa Munkevicam piesprieda 49 950 eiro naudas sodu, bet Pīrantam – 47 360 eiro. Sodu maigums tiek skaidrots ar to, ka ir pārkāptas apsūdzēto tiesības uz lietas izskatīšanu saprātīgā termiņā. Ne prokurore, ne paši apsūdzētie pagaidām neatklāja, vai spriedumu pārsūdzēs.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl