Komentāri
Muitas policija pasta sūtījumā konstatē amfetamīnu un aiztur 3 cilvēkus
Dienesta suns (Foto: LETA)

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas amatpersonas 2015. gada 8. janvārī kādā pasta sūtījumā konstatēja 117,03 gramus amfetamīna, par ko VID Muitas policijas pārvaldē tika ierosināts kriminālprocess.

VID muitas amatpersonas ar dienesta suņa palīdzību Lidostas muitas kontroles punktā kādā no Nīderlandes saņemtā vēstulē konstatēja baltas krāsas pulverveida vielu, kas, iespējams, bija narkotiskā vai psihotropā viela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Veicot procesuālo darbību un operatīvo pasākumu kompleksu, 2015. gada 17. janvārī izdevās atklāt un aizturēt trīs minētā nozieguma organizatorus un izpildītājus, kas ar narkotiku kontrabandu, izmantojot pasta pakalpojumus, bija nodarbojušies jau ilgāku laiku,” ziņo VID pārstāvji.

Šo pasākumu rezultātā 17. janvārī VID Muitas policijas pārvaldes darbinieki aizturēja sūtījuma saņēmēju (1995. gadā dzimušu personu), brīdī, kad viņš saņēma sūtījumu Skrundas pasta nodaļā.

Turpinot izmeklēšanu, tajā pašā dienā turpat Skrundā tika aizturēta vēl viena 1998. gadā dzimusi persona, bet 20. janvārī Rīgā tika aizturēta trešā – 1992. gadā dzimusi persona, kas bija iesaistīta sūtījuma piegādē uz Latviju.

Kriminālprocesa ietvaros visas trīs personas ir atzītas par aizdomās turētām un tām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, un šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

Foto avots: VID

Foto avots: VID

Foto avots: VID

Foto avots: VID

Lasi vēl