Komentāri

Avārijas, kurās iesaistīti motocikli, katru gadu notiek martā vai aprīlī, kad siltais laiks un spožā saule, pa ziemu iemaņas aizmirsušajos vai līdz galam neapguvušajos braucējos iedveš pārgalvību. Šogad viss sācies agrāk. Pirmā motocikla avārija notikusi vakar.

Ne par velti saka, ka ratus taisa ziemā, bet ragavas – vasarā. Gada siltajiem mēnešiem cilvēki gatavojas laikus, īpaši, ja viņiem ir tikai tajā laikā baudāmi vaļasprieki vai aizraušanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kāds Mežotnes pagasta iedzīvotājs vakar nopircis sev motociklu Honda. Nopircis, reģistrējis, atvedis mājās, un, protams, ka nagi niezējuši braucamo arī izmēģināt. Vīrietis to iedarbinājis un ticis tikai līdz Strēlnieku ciemata parka ielas T veida krustojumam. Cilvēki dzirdējuši šim gadalaikam neraksturīgas skaņas, izgājuši skatīties, kas noticis, un ieraudzījuši bēdīgu ainu.

38 gadus vecais vīrietis ar savu jauniegādāto motociklu nebija spējis izbraukt līkumu un bija aizbraucis taisni, sabojājot krustojumā novietoto ceļazīmi, ietriecoties kokā un savu ceļu beidzot zālienā.

Testa brauciena viņš devās bez ķiveres, tāpēc likumsargi šodien atzīst – lauztā roka un kāja, kā arī gūtie sasitumi vēl ir pozitīvs risinājums. Lidojot no motocikla, viss varēja beigties ar galvas traumu. Motociklam nebija tehniskās apskates, taču likumsargi pieļauj, ka pie vainas nebūs kādas problēmas ar pašu spēkratu, drīzāk – vadītāja pārgalvība.

Aculiecinieki saka, ka vīrietis pats pēc avārijas atzinis – braucis pārāk ātri. Alkohola reibumā viņš, visticamāk, nav bijis, un ceļš noteiktajā posmā neesot bijis slidens. Motocikls nebija apdrošināts, un par sabojāto ceļazīmi droši vien vajadzēs maksāt pašam vaininiekam.

Visiem ir skaidrs, ka šī nav motociklu sezona. Arī policisti neatceras līdzīgas avārijas laikā, kad termometra stabiņš noslīd zem nulles.

Lasi vēl