Komentāri
Motociklists uzbrauc diviem gājējiem un no notikuma vietas aizlaižas
Foto: Pete/Flickr

Priekules novada Virgas pagastā uz vietējas nozīmes ceļa kāds nenoskaidrots motociklists uzbrauca gājējiem, un pēc tam no notikuma vietas aizgāja prom kājām, liecina Valsts policijas statistika.

Ceļu satiksmes negadījumā iesaistīts motocikls Lifan BFD. Savukārt cietušie ir 1985. gadā dzimis vīrietis un 1987. gadā dzimusi sieviete. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu satiksmes negadījums, kurā cietušais ir gājējs, aizvadītajā diennakti notika arī galvaspilsētā Rīgā, Nīcgales ielā. Tur Volvo automašīnas vadītājs – kāds 23 gadus jauns vīrietis –, uzbrauca kādai 1952. gadā dzimušai sieviete. Gājēja pēc negadījuma tika nogādāta slimnīcā.

Kopumā aizvadītajās brīvdienās Valsts policija reģistrējusi 66 ceļu satiksmes negadījumus, no kuriem piecos ir arī cietušie. Kopumā avārijās uz Latvijas ceļiem pēdējos 24 stundu laikā cietuši septiņi cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl