Motociklists avārijā vaino agresīvi noskaņotu šoferi; aicina atsaukties aculieciniekus

1 komentārs
Motociklists avārijā vaino agresīvi noskaņotu šoferi; aicina atsaukties aculieciniekus

Kādam rīdziniekam, kas ikdienā pārvietojas ar motociklu, šogad moto sezona noslēdzās agrāk, nekā bija iecerēts, avārijas dēļ, kuras aculieciniekus viņš aicina atsaukties, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Motociklists Dmitrijs pirmdien plkst. 09.35 no rīta Ganību dambī, iepretim 30. namam, iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Vīrietis iebrauca priekšā strauji bremzējoša “Nissan” spēkrata aizmugurē.

“Ceļš bija slapjš, es mierīgā gaitā braucu aiz automašīnām kopējā plūsmā. Braucu nesteidzīgi, neko pārgalvīgu nedarīju. Man priekšā brauca tā zilā mašīna, distance man arī bija normāla. Priekšā automašīnu nebija, labajā joslā brauca tikai autobuss, viena automašīna un “fūre”. Tad vienā brīdī, kad autobuss sāka apstāties pieturā, mašīna, kas brauca aiz autobusa, strauji gāzēja un pārkārtojās priekšā zilajai automašīnai. Bija jau ļoti tuvu. Un strauji nobremzēja šajā vietā. Iznāk, ka automašīna arī uzreiz meta pa bremzēm un es arī,” skaidro cietušais.

Dmitrijs, zaudējot līdzsvaru un apgāžot motociklu, no tā krīta un ieslīdēja pretējā braukšanas joslā. Līdz traģēdijai nebija tālu, vīrietim paveicās, ka tobrīd tuvumā nebija neviena cita spēkrata. Sadursme starp zilo “Nissan” un melno auto “Renault Megan” nenotika. Avārijas situācijas izraisītājs apturēja mašīnu un izkāpa ārā, taču ilgi notikuma vietā neuzkavējās.

“Es vēl gulēju uz zemes un dzirdēju, ka zilā auto vadītājs vai nu izkāpa no mašīnas, vai caur logu tam šoferim jautāja, kāpēc tu tā dari, redzi, viņš nepaspēja apstāties,” sacīja Dmitrijs, papildinot, ka puslīdz cēlies augšā un tieši redzējis, kā avāriju izraisījušā auto šoferis izkāpa no “Renault Megan”. Viņš esot bijis plikgalvains vīrietis, melnās drēbēs ar samērā brutālu gaitu.

“Viņš spēra dažus soļus “Nissan” zilās mašīnas virzienā, visticamāk, gribēja pārmācīt vadītāju vai ko viņš vēl gribēja izdarīt,” spriež Dmitrijs.

Cietušais turpina. “Es atkal pagriezu galvu un ieraudzīju to vadītāju, kad viņš jau kāpa savā mašīnā, vēra durvis ciet un mēģināja braukt prom. “Nissan” vadītājs man nodiktēja automašīnas numuru un pats mēģināja to iegaumēt. Es tobrīd biju četrrāpus, paspēju no jakas kabatas izvilkt mobilo telefonu, ieslēgt kameru un viņu nofotografēt,” viņš stāsta.

Melno ”Renault” paspēja nofilmēt arī sabiedriskā transporta pasažieri, kuriem negadījums notika tieši acu priekšā. Dmitrijs meklē vēl aculieciniekus, kuri apstiprinātu notikušo. Ar jebkādu vērtīgu informāciju viņš aicina dalīties, zvanot pa tālruni 26880337.