Mistiskais “Opelis” Līgatnes upītē: izskan vairākas versijas par notikušo

1 komentārs

Dziļā kraujā nelielas upītes gultnē stāv tikko nomazgāts un spīdīgs “Opelis” – šāda aina pirms pāris dienām pavērusies Līgatnes iedzīvotājiem. Kā auto nokļuvis nelielās upītes ūdenī un kā tas dabūts ārā no aizas?

Jau pāris dienas internetā klejo fotogrāfija, ko publicējis kāds lietotājs ar vārdu “Īstais Koba Jass”. Bildē redzama automašīna “Opel”, kas guļ Līgatnes upītē netālu no pilsētas papīrfabrikas un jaunā gājēju tiltiņa. Vietējie saka, ka situācija ir īpatnēja – par automašīnas ielidošanu ūdenī neviens īpaši apkārtnē nerunā, kaut gan parasti reizēs, kad notiek kas neparasts, baumas ātri aplido ciematu.

Citi līgatnieši saka, – lai arī automašīnas ielidošana šādā gravā ir diezgan ekstrēma un šķiet neiespējama, jo vispirms būtu jāpārlec pāri trotuāra apmalītei, tomēr vietējiem puikām ne tas vien ir pa spēkam, meklējot piedzīvojumus.

Lūk, tādas ir vietējo domas par notikušo, taču Līgatnes domes oficiālā versija vēsta, ka negadījums Līgatnes upītē tiešām noticis, taču auto esot ūdenī ieripojis nenorautas rokas bremzes dēļ. Tas, pēc īpašnieka stāstītā, esot stāvējis slīpumā netālu no apmalītes un paspējis ieskrieties tieši tik ātri, lai tiktu tai pāri. Spēkratu no ūdens izvilcis autoevakuators.

Foto

TOP komentāri

  • Opels
    +1 +1 0

    Opels

    Opaps izraisijis dabas katastrofu, vai vai, ko lai dara, visi ārprātīgie driftotāji jāliek cietumā,,......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl