Mistika vai slepkavība? Pēc konflikta ar “vīru” nomirst sieviete

Komentāri
Mistika vai slepkavība? Pēc konflikta ar “vīru” nomirst sieviete
Benjamin Linh VU/Flickr

Pēc konflikta ar dzīvesbiedru nomirst sieviete, policisti aizturējuši aizdomās turamo vīrieti, ziņo likumsargu pārstāvji.

Pagājušo svētdien, 11. oktobrī, Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no vīrieša, ka viņa dzīvoklī Pētersalas ielā atrodas viņa dzīvesbiedres līķis. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka uz mirušās sievietes ķermeņa ir vardarbīgas nāves pazīmes – sišanas pēdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaidrojot notikušā apstākļus, mirušās sievietes dzīvesbiedrs policistiem norādīja, ka iepriekšējā dienā abu starpā bija izcēlies konflikts un abi sakāvušies.

Taču vīrietis tikai no rīta pamanījis, ka sieviete ir mirusi, tādēļ nolēmis izsaukt policiju.

1979. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un pret viņu uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Otrdien, 13. oktobrī, aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl