Komentāri

Mirkļa neprāts vai spontāna zādzība? Jelgavā kāds parasts Opel zīmola automobilis bez īpaša pamata cietis jaunieša sarīkotā uzbrukumā. 

Jelgavā, Lāčplēša ielā, kāds no vietējiem iedzīvotājiem jau ilgu laiku pie mājas atstājis savu automašīnu Opel Vectra. Automašīna stāvējusi, nevienu nav traucējusi. Tā tas bijis līdz kādai darba dienas naktij, kad “opeli” kāds ļaundaris izvēlējās par savu uzbrukuma objektu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Uzbrukumā automašīna pamatīgi cieta – tai izsisti vairāki stikli, priekšējie lukturi, nolauzta radio antena, izdemolēts arī salons, izrauti aizdedzes vadi. Īsāk sakot, “opelī” sarīkots kārtīgs grautiņš.

Automašīnas sitējs, kā var noprast, nav bijis nekāds ātrais skrējējs, jo brīdī, kad atbraukuši policisti, viņš paguvis tikai iemukt piemājas krūmos un mēģināt saplūst ar vidi.

Aizturētajam ir 25 gadi. Kāpēc puisim tik ļoti traucējusi vienkāršā automašīna, nav skaidrs. Iespējams, tas bijis kāds mirkļa neprāts, ko mēdz izraisīt stiprie dzērieni. Kaimiņi gan pieļauj, ka automašīnas salonā atstāts kaut kas, kas vīrietim šķitis saistošs, un uzbrucējs, no sākuma izsitis logu stiklus, vairs nav spējis apstāties.

Video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl