Milzu ugunsgrēks Kleistos apdraudējis vairākas saimniecības

Komentāri

Milzu ugunsgrēks vakar izcēlās pļavās starp Kleistiem un Bolderājas vēsturisko Bumbu kalniņu. Liesmas plosījās 55 hektāru platībā, un pastāvēja draudi, ka policistiem pat būs jāslēdz satiksme uz Bolderāju.

Ugunsgrēks Bumbu kalniņa un Apakšgrāvja ielas apkārtnē izcēlās ap pulksten pussešiem vakarā – tieši sastrēgumstundā, kad daudzi iedzīvotāji devās mājup no darba. Biezi dūmu vāli sāka ieskaut Pārdaugavu, nemaz nerunājot par Kleistus un Bolderāju savienojošā ceļa apkārtni – tur situācija bija kritiska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc ilgstoša darba glābējiem jau pēc pusnakts izdevās ugunsgrēku ierobežot un likvidēt. Par laimi, cilvēki un nekustamais īpašums nav cietis. Kādai saimniecībai gan sadegusi lopbarība.

Kopumā ugunsgrēkā vakar strādāja aptuveni 30 ugunsdzēsēju, un ūdeni pieveda septiņas autocisternas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl