Milzu liesmas izposta vēsturisku celtni Kandavā

Komentāri

Otrdienas, 6. oktobra, pēcpusdienā Kandavā, Sabiles ielā, izcēlās pēdējā laikā vērienīgākais un bīstamākais ugunsgrēks valstī. Pagaidām nezināmu iemeslu dēļ uzliesmoja trīsstāvu ēka 900 kvadrātmetru platībā.

Liesmas draudēja pārmesties arī uz citām mājām, un, ja glābēji nesāktu tās laistīt ar ūdeni, pastāvēja draudi visai Kandavas vecpilsētai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī kā pūlējās ugunsdzēsēji, dienas beigās no ēkas jumta nekas nav palicis pāri. Pilnībā izdedzis trešais stāvs, otrais cietis daļēji, pirmais stāvs, kurā atradies veikals, tagad ir pilns ar ūdeni.

Foto:

Iespējamais aizdegšanās iemesls meklējams tieši dzīvoklī, kas bija iekārtots pa visu trešo stāvu. Kas tieši aizdedzies, to skaidros policija.

Iespējams, ugunsgrēks izcēlies elektroinstalācijas vai apkures iekārtas dēļ, bet policijai vēl jāpārbauda arī versija par ļaunprātīgu dedzināšanu, kaut gan gaišā dienas laikā parasti šādi noziegumi netiek īstenoti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl