Mikroautobusā atrod 1500 pudeles viltotas dziras

0 Komentāru
Mikroautobusā atrod 1500 pudeles viltotas dziras
FOTO: Valsts policija

1. septembra rītā Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes darbinieki (ENAP) atraduši vērienīgu kravu viltota degvīna – 750 pudeles viltota Stolichnaya markas degvīna un 750 pudeles Stolyetoff.

Strādājot nelegālā alkohola apkarošanas jomā un veicot virkni operatīvo pasākumu, Carnikavas novadā likumsargi aizturēja divus vīriešus, kuri ar kravas mikroautobusu pārvadāja nelegālo alkoholu.

Mikroautobusā tika atrastas simts kastes ar viltotu degvīnu – 750 pudeles ar it kā Stolichnaya markas degvīnu un 750 pudeles ar viltota Stolyetoff markas degvīna. Visām pudelēm tilpums bija 0,7 litri, tātad kopējais viltotā degvīna apmērs ir 1050 litru.

Viltotā degvīna izcelsme šobrīd vēl tiek skaidrota, bet ir zināms, ka, visticamāk, tas bijis paredzēts izvešanai no Latvijas un tālākai realizācijai Igaunijā.

33 un 53 gadus vecie vīrieši, pie kuriem tika atrasta viltotā dzira, agrāk nebija nonākuši policijas redzeslokā, toties šobrīd pret viņiem uzsākts kriminālprocess par viltotu alkoholisko dzērienu realizāciju lielā apmērā. Likumā par šādu noziegumu paredzēts līdz pat astoņus gadus ilgs cietumsods.

0 Komentāru