Mikroautobusā atrod 1500 pudeles viltotas dziras

Komentāri
Mikroautobusā atrod 1500 pudeles viltotas dziras
FOTO: Valsts policija

1. septembra rītā Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes darbinieki (ENAP) atraduši vērienīgu kravu viltota degvīna – 750 pudeles viltota Stolichnaya markas degvīna un 750 pudeles Stolyetoff.

Strādājot nelegālā alkohola apkarošanas jomā un veicot virkni operatīvo pasākumu, Carnikavas novadā likumsargi aizturēja divus vīriešus, kuri ar kravas mikroautobusu pārvadāja nelegālo alkoholu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mikroautobusā tika atrastas simts kastes ar viltotu degvīnu – 750 pudeles ar it kā Stolichnaya markas degvīnu un 750 pudeles ar viltota Stolyetoff markas degvīna. Visām pudelēm tilpums bija 0,7 litri, tātad kopējais viltotā degvīna apmērs ir 1050 litru.

Viltotā degvīna izcelsme šobrīd vēl tiek skaidrota, bet ir zināms, ka, visticamāk, tas bijis paredzēts izvešanai no Latvijas un tālākai realizācijai Igaunijā.

33 un 53 gadus vecie vīrieši, pie kuriem tika atrasta viltotā dzira, agrāk nebija nonākuši policijas redzeslokā, toties šobrīd pret viņiem uzsākts kriminālprocess par viltotu alkoholisko dzērienu realizāciju lielā apmērā. Likumā par šādu noziegumu paredzēts līdz pat astoņus gadus ilgs cietumsods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl