Mīklainos apstākļos Stopiņu novadā nodeg automašīna; pēc liesmu apdzēšanas atrod vīrieša mirstīgās atliekas

3 komentāri

Meža ceļš netālu no Dreiliņiem dienas laikā ir automašīnām pilns. Vakar pusdienlaikā ļaudīm nācās kļūt par traģiska notikuma lieciniekiem – meža vidū pēkšņi aizdegās automašīna, kurā pēc liesmu apdzēšanas atrastas vīrieša mirstīgās atliekas

Uz abām pusēm ap degošo auto veidojās garš sastrēgums. Cilvēki bija šokā, viņi neriskēja nelaimes vietu apbraukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieradušies notikuma vietā, glābēji nodzēsa ugunsgrēku un nodegušajā automašīnā atrada apmēram 64 gadus veca vīrieša mirstīgās atliekas.

Kas īsti noticis uz zemes ceļa, gaišā dienas laikā – pagaidām nav skaidrs nevienam. Nelaimes apstākļi tiek saukti par vienkārši mīklainiem.

Liecinieki stāsta, ka ugunsgrēka vietā bijis bojāgājušā vīrieša dēls, viņš bijis šokā un arī nav spējis paskaidrot, vai pats braucis sadegušajā automašīnā, un kāpēc viņa tēvs nav spējis no degošā spēkrata izkāpt. Skaidrību par notikušo viesīs nozīmēto ekspertīžu rezultāti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl