Miglā tīta nelaime Ropažos: “samīcītā” BMW ceļa malā atrod 20 gadus veca vīrieša līķi

4 komentāri
Miglā tīta nelaime Ropažos: “samīcītā” BMW ceļa malā atrod 20 gadus veca vīrieša līķi

Agrā trešdienas rītā, dažas minūtes pirms pulksten septiņiem, kāds ropažnieks kopā ar draudzeni devies uz darbu, kad nomaļā ceļa malā grāvī viņš ievērojis sadauzītu BMW. Turpat blakus jau bija piestājis kāds kaimiņš, kurš tumsā pametis savu braucamrīku un jau ložņājis ap samīcīto auto vraku.

Vietējiem aculieciniekiem uzreiz bija skaidrs – visticamāk, cilvēks, kas atradās BMW, vairs nebija starp dzīvajiem. Pēc brīža nelaimes vietā ieradušies “ātrās palīdzības” mediķi, kuri apstiprinājuši aculiecinieku aizdomas.

Divdesmit gadus vecais BMW vadītājs bija miris vēl pirms ārstu ierašanās.

Šokētie vietējie devušies tālāk savās ikdienas gaitās, bet avārijas vietā palikuši policisti. Viņiem nu ir jānoskaidro, kādēļ noticis traģiskais negadījums, kas laupījis jaunieša dzīvību.

Vietējie tikmēr stāsta, ka šo kluso ceļu izmanto retais un tas ved vien uz dažām privātmājām. Tāpēc nav īsti skaidrs, ko jaunietis šeit meklējis.

To, vai bojāgājušais pirms sēšanās pie auto stūres lietojis kādas grādīgas dziras, neviens nezina. To noteiks izmeklētāju nozīmētā tiesu medicīnas ekspertīze.

Foto

Video

4 komentāri