Komentāri

Mežotnes pagastā dzīvo kāds vīrietis, kuram ļoti patīk rakstīt policijai sūdzības, – pēdējo pāris gadu laikā viņš likumsargiem uzrakstījis tiešām kaudzi ar iesniegumiem un tagad stāsta, ka likumsargi viņu vairs neņem par pilnu.

46 vecais Sergejs Lomakins dzīvo Mežotnes pagastā klajā lauka vidū. Vīrietis atmetis dzeršanu, Bauskā piestrādā, liekot bruģi, un pamazām sitas uz augšu. Toties viņa kaimiņi visi kā viens nodevušies uzdzīvei, un tieši šā iemesla dēļ Sergejs ar viņiem sanīdies. Tracis sācies vasarā, kad kaimiņi dzēruši bez pārtraukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šā gadījuma Sergejs vērsies policijā un sūdzējies par naktsmiera traucēšanu. Iesniegums pieņemts, aizdomās turētie izsaukti uz policiju sniegt paskaidrojumus, bet tas viņus nav nomierinājis. Kādā citā naktī Sergeja dzīvoklim saspārdītas durvis un izsisti logu stikli.

Pēc tam Sergejs par sūdzēšanos policijā piekauts. Viņam ielauztas divas ribas. Citā reizē kaimiņš atkal nozadzis Sergejam telefonu. Vēl pēc tam, braucot ar velosipēdu, vīrietim kāds iesitis pa galvu.

Arī par šo gadījumu vīrietis sūdzējies policijā, taču atbildi neesot saņēmis. Lietās, kurās atbildes sniegtas, viņa prasības noraidītas.

Policijā netieši liek noprast, ka Sergejs ir viens no tiem cilvēkiem, kuriem ir hobijs par katru pat nebūtiskāko sīkumu sūdzēties policijā.

Katru gadu Sergejs uzraksta vismaz pa pieciem iesniegumiem. Likumsargi gan vienmēr viņam atbildējuši likuma noteiktajā kārtībā un lietā, kur Sergejs guvis traumu, braucot ar velosipēdu, pat uzsākts kriminālprocess. Braucējs gan pats bijis alkohola reibumā, un netiek izslēgta iespēja, ka viņš nokritis un savainojies bez citu palīdzības.

Degpunktā komanda savukārt aicina iedzīvotājus apzināti netērēt policijas resursus, ja lietu var atrisināt pašu spēkiem vai sūdzībām nav reāla pamata. Šādā veidā nokausējot policistus ar vēstuļu kaudzēm, pēc tam mēs paši būsim cietēji, jo policisti nespēs laikus reaģēt un izmeklēt kādu citu patiešām smagu noziegumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl