Mežaparkā nekaunīga trijotne uzglūn atpūtniekiem

Pievienot komentāru
Mežaparkā nekaunīga trijotne uzglūn atpūtniekiem
FOTO: LETA

Neskaitāmi atpūtnieki vakar Mežaparkā varēja vērot neparastus skatus – kāds puspliks, izmircis vīrs, skaļi klaigājot, pa krūmiem vajājis kādu jaunieti.

Īsi pēc deviņiem vakarā pa nelielajām Mežaparka ieliņām, netālu no Ķīšezera peldvietas, kāds ļoti noskaities kungs vajājis jauniešu kompāniju. Kā izrādās, puiši tikai pirms mirkļa centušies vīru apzagt.

Kamēr viens no garnadžiem, saslēgts roku dzelžos, jau izbaudījis braucienu restotajā policijas busiņā, abi viņa līdzzinātāji slapstījušies pa krūmiem. Tā pagājušas vairākas minūtes, un kārtības sargi atgriezušies nozieguma vietā.

Domājams, ka šajā brīdī abiem aizbēgušajiem šķitis, ka viss jau noklusis, un viņi iznākuši no meža, lai nesteidzīgā solī dotos prom. Taču šīs abas iepriekš redzētās sejas pamanījis apzagtais vīrs. Vēl tikai mirklis, un policijas busiņā iesēdināti arī abi pārējie aizdomās turētie.

Pēc notikušā trijotne nogādāta Valsts policijas iecirknī Allažu ielā, kur viņi, starp citu, viesojas ne pirmo reizi. Pret nule pilngadību sasniegušajiem jauniešiem ierosināta lieta par zādzību.

Trijotne jau atzinusi savu vainu izdarītajā un vismaz pagaidām likumsargi viņus paturējuši aiz restēm.

Video