Komentāri

Ja automašīna ir tā dēvētajā riska grupā, tās īpašnieks to cenšas maksimāli sargāt. Tomēr, ja neizdodas nosargāt un tā nokļūst zagļu rokās, visbiežāk atliek vien ar to samierināties. Zagtās mašīnas reti izdodas atrast, taču, kā izrādās, ir arī veiksmes stāsti. Tā vakar Ķekavas novadā atrasta uzņēmuma Olainfarm nozagta automašīna Range Rover, kuras vērtība tiek lēsta vairākos desmitos tūkstošos eiro.

Vakar ap pulksten pieciem pēcpusdienā kāds garāmgājējs bija liecinieks pavisam dīvainam skatam. Ja vienkārši mežā atstāta automašīna neliktos tik aizdomīga, tad šoreiz krūmos esošais spēkrats Range Rover bija apklāts ar zariem, tas bija gana labs iemesls, lai piezvanītu policijai. Mašīna izrādījās zagta, un mežs acīmredzot bija izvēlēts kā pagaidu slēpnis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti drīz vien noskaidroja, ka ar egļu zariem apklātais auto Range Rover Evoque pavisam nesen nozagts Olaines novada teritorijā.

Uzņēmums Olainfarm apstiprināja, ka tas ir viņu lietošanā esošs spēkrats, kas tik tiesām pazudis un nupat, nupat laimīgi atgūts. Tiesa, mašīna patlaban esot servisā, kur vēl jākonstatē, kādus bojājumus zagļi tam nodarījuši un kādas būs remonta izmaksas.

Uzņēmumā atklāj, ka ārēji spēkratam redzamu bojājumu neesot, taču iekšpusē gan zagļi plosījušies – salons esot sabojāts. Visticamāk, ka noziedznieki tajā meklējuši GPS raidītāju, kura tur, pēc neoficiālas informācijas, it kā vispār neesot bijis.

Jāpiebilst, ka slēpnis mežā ir labi noskatīta vieta, lai automobili varētu transportēt tālāk uz Lietuvu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl