Mežā atrod ar egļu zariem apklātu zagtu Range Rover automašīnu

Komentāri

Ja automašīna ir tā dēvētajā riska grupā, tās īpašnieks to cenšas maksimāli sargāt. Tomēr, ja neizdodas nosargāt un tā nokļūst zagļu rokās, visbiežāk atliek vien ar to samierināties. Zagtās mašīnas reti izdodas atrast, taču, kā izrādās, ir arī veiksmes stāsti. Tā vakar Ķekavas novadā atrasta uzņēmuma Olainfarm nozagta automašīna Range Rover, kuras vērtība tiek lēsta vairākos desmitos tūkstošos eiro.

Vakar ap pulksten pieciem pēcpusdienā kāds garāmgājējs bija liecinieks pavisam dīvainam skatam. Ja vienkārši mežā atstāta automašīna neliktos tik aizdomīga, tad šoreiz krūmos esošais spēkrats Range Rover bija apklāts ar zariem, tas bija gana labs iemesls, lai piezvanītu policijai. Mašīna izrādījās zagta, un mežs acīmredzot bija izvēlēts kā pagaidu slēpnis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti drīz vien noskaidroja, ka ar egļu zariem apklātais auto Range Rover Evoque pavisam nesen nozagts Olaines novada teritorijā.

Uzņēmums Olainfarm apstiprināja, ka tas ir viņu lietošanā esošs spēkrats, kas tik tiesām pazudis un nupat, nupat laimīgi atgūts. Tiesa, mašīna patlaban esot servisā, kur vēl jākonstatē, kādus bojājumus zagļi tam nodarījuši un kādas būs remonta izmaksas.

Uzņēmumā atklāj, ka ārēji spēkratam redzamu bojājumu neesot, taču iekšpusē gan zagļi plosījušies – salons esot sabojāts. Visticamāk, ka noziedznieki tajā meklējuši GPS raidītāju, kura tur, pēc neoficiālas informācijas, it kā vispār neesot bijis.

Jāpiebilst, ka slēpnis mežā ir labi noskatīta vieta, lai automobili varētu transportēt tālāk uz Lietuvu.

Lasi vēl