“Metālisti” ir ne tikai mūzikas cienītāji – vērīgs aculiecinieks izjauc metāla zagļu plānus…

Komentāri

Pateicoties drosmīgam aculieciniekam, Carnikavas pašvaldības policistiem bijušajā dārzniecības teritorijā izdevies aizturēt divus metāla zagļus. Tautā sauktie “metālisti” gan aiz restēm var nenonākt, ja neuzradīsies nozagto priekšmetu īpašnieki.

Kādreiz plaukstošā uzņēmuma ”Carnikavas dārznieks” teritorijā valda posts uz pamestības sajūta. Cilvēki šeit iegriežas ārkārtīgi reti – un parasti vai nu pastaigas pēc, vai arī mantkārīgu nolūku vadīti. Pagājušajā nedēļā šajā teritorijā vietējie pašvaldības policisti aizturējuši divus zagļus, un tas pateicoties kādam nevienaldzīgam aculieciniekam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Carnikavas dārznieka teritorijā sastopam arī pašu policijas izsaucēju. Vīrieti stāsta, ka bieži šeit pastaigājas ar suņiem un likumsakarīgi, ka tieši viņš uzskrējis metāla zagļiem virsū.

Policisti noskaidrojuši, ka viens no aizturētajiem zagļiem ir trīs reizes sodīts recidīvists, savukārt viņa kompanjons agrāk nav sēdējis uz apsūdzēto sola. Šobrīd gan likumsargiem ļoti nepieciešams iesniegums no uzņēmuma Carnikavas dārznieks pārstāvjiem, vai iespējamajiem apakšīrniekiem, kuri cietuši zaudējumus. Ja cietušie nepieteiksies un zagļi nodarītajā neatzīsies, viņus ar visām mantām var nākties atbrīvot.

Foto

Video

Lasi vēl