Komentāri

Vēsturē ir daudz lietu, par kurām plašākai sabiedrībai nav bijusi iespēja uzzināt. Deviņdesmitajos gados policijai nācies atrisināt situāciju ar kādu, šķiet, sātana apsēstu sievieti, kura centusies nogalināt savu māti un meitu.

Ivetai ir 27 gadi, viņa strādā par sekretāri, dzīvo šķirti no vīra un viena audzina meitu. Sieviete aizturēta pēc tam, kad mammas mājās Rīgas centrā sarīkojusi slaktiņu. Bet pirms šiem traģiskajiem notikumiem Iveta satikusies ar kādu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iveta stāsta, ka pirms naža paņemšanas rokās viņa nonākusi tādā kā miglā. Kaut kas viņā iemiesojies un licis sludināt apokalipsi un cilvēces bojāeju. Iveta skaitījusi lūgšanu un dūrusi, vispirms mammai, tad meitai, atkal un atkal.

Iveta atzīst, ka viņas māsa ar vīru ir iesaistīti reliģiskā sektā, bet viņai pašai ar to nav nekāda sakara. Notikušais bijusi kā mirkļa apskaidrība, tikai runājis sātans, nevis Dievs.

Atzīšanās noziegumā Ivetai nešķiet loģiska, lai gan policijai ir neapgāžami pierādījumi par viņas vainu. Sieviete paliek pie sava – ar viņas ķermeni rīkojies cits cilvēks, cita cilvēka gars, kurš viņu visu laiku vēro un vada.

Galu galā Iveta no apjukušas sievietes pārvēršas par meli, apgalvojot, ka policijas izolatorā tiek ierobežotas viņas cilvēktiesības. Iveta izdzīvoja, tāpat kā pēc daudzajiem ievainojumiem izdzīvoja viņas mamma un meita. Diemžēl mazā meitene uz visiem laikiem palika bez mātes, jo pēc tam vēl daudzi gadi Ivetai bija jāpavada trako kreklā.

Skaties video:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl