”Melnajā punktā” smagi cieš motociklists

0 Komentāru
”Melnajā punktā” smagi cieš motociklists
FOTO: LETA

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas motobraucēju saime svinēja sezonas noslēgumu, taču piektdienas vakarā Bauskas šosejas sākumā, pie pagrieziena uz Katlakalnu, viens braucējs no motociklistu rindām guva smagas traumas.

Šo krustojumu, kur ceļmalā jau atrodas piemineklis bojāgājušiem motociklistiem, jau sen var saukt par melno punktu. Vietējie iedzīvotāji te redzējuši ne vienu vien avāriju. Privātmāju žogos “finišējuši” gan motocikli, gan automašīnas.

Šajā vietā apdraudēti ir ne tikai šoferi, bet arī gājēji, jo tikai retais, kuram jātiek šosejas otrā pusē, saņemsies, lai noietu lieku kilometru līdz regulējam krustojumam pie Baložu pagrieziena un atpakaļ.

Foto

Par konkrēto negadījumu ceļu policisti saka, – viennozīmīgi šobrīd nevar pateikt, ka vainīgs BMW vadītājs, kurš griezies pa kreisi.

Iespējams, mocis pārsniedzis atļauto ātrumu un veicis pārgalvīgu manevru, līdz ar to radot bīstamību un neparedzamu situāciju. Par avāriju sākts kriminālprocess. Tā ietvaros arī tiks skaidrota abu pušu atbildība.

Video

0 Komentāru