Melnais punkts Krasta ielā! Notikusi kārtējā avārija

1 komentārs

Raidījuma Degpunktā žurnālisti Latvijas Valsts ceļu Melno punktu kartē būtu gatavi pievienot vēl vienu bīstamu ceļa posmu tepat, pašā Rīgas sirdī.

Kāds taksometra kompānijas Panda klients šo pēcpusdien palika bez sava izsauktā auto. Blakus tirdzniecības centram Mols, Krasta ielā, nu jau izslavētā vietā, kur autovadītājiem ir iespēja apgriezties braukšanai pretējā virzienā, notika kārtējā auto sadursme. Šoreiz ceļu nesadalīja Toyota Yaris un Panda taksi šoferi.

Pēc taksista teiktā, Toyota izbrauca no lielveikala Mols uz Krasta ielu un pārvietojās pa ”ieskriešanās” joslu. Nepārliecinoties par aizmugurē braucošajiem spēkratiem, strauji šķērsoja trīs braukšanas joslas, lai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā un, tā teikt, nogrieza “taksim” ceļu.

Rezultātā sadursme, pēc kuras Toyota ielidoja zālē, bet taksometram pamatīgi apskādēta auto priekšpuse. Toyotas vadītāja gan ir citās domās par notikušo.

Abi autovadītāji turas pie savas versijas un piekāpties negrasās. Panda taxi šoferis pieļauj, ka, iespējams, nāksies pat tiesāties, lai pierādītu savu taisnību.

Foto

TOP komentāri

  • Riebjas
    +1 +1 0

    Riebjas

    Šitādām resnām un tizlām krievenēm vienmēr visi "tā vienkārši uzbrauc virsū", savā Yarī iesprūdusi, diez vai pat galvu var pagriezt, lai kaut ko paskatītos!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl