Komentāri

Piektdienas rītā īsā ceļa posmā uz Valmieras šosejas notikušas veselas trīs avārijas. Ko par notikušo atklāj negadījuma vietā sastaptie un kas varētu būt vainojams notikušajā?

Īsi pirms pulksten astoņiem 500 metrus garā ceļa posmā uz Valmieras šosejas, netālu no Inciema viena pēc otras notikušas trīs nopietnas avārijas. Pirmie uz apledojušās brauktuves, aptuveni bīstamā posma vidū satikušies kāda Volvo un Audi stūrētāji, savukārt tikai acumirkli vēlāk, slidenais ceļš pieveicis arī kādu Volkswagen markas auto.

Otrajā šī bīstamā posma galā sastopamies ar ceļu policistiem, kuri sargā kādu ceļmalas barjeras finišējušu Audi. Kā izrādās, šī spēkrata pilots avarējis aptuveni vienlaikus ar pārējiem neveiksminiekiem. Pēc pieredzētā autobraucējs prātīgi izlicis avārijas trīsstūri un tad, kā nekas nebūtu bijis devies prom. Tagad viņa braucamrīks nonāks policijas stāvlaukumā, kas nebūt nav lēts prieks, turklāt tā īpašniekam būs jāsniedz ne mazums skaidrojumu policistiem.

Avārijas vietā sastaptie ceļu policisti neslēpj, ka šajā rītā ceļš bijis patiesi bīstams, jo pēc izsaukuma saņemšanas traucoties uz šī negadījuma vietu, brīdī kad termometra stabiņš rādījis jau +2 grādus, vīri uz savas ādas varējuši izbaudīt neredzamo, taču ļoti slideno ledus kārtiņu. Par laimi policists spējis bīstamo situāciju glābt.

Foto

 

Lasi vēl