Melnā statistika: nedēļas nogalē noslīkuši divi vīrieši

Komentāri
Melnā statistika: nedēļas nogalē noslīkuši divi vīrieši
Foto: LETA

Pagājušā nedēļas nogale diemžēl nav pagājusi bez nelaimes gadījumiem uz ūdens – glābēji atraduši divus noslīkušus cilvēkus.

Sestdien Dobeles novada Auru pagastā tika atrasts noslīcis aptuveni 60 gadus vecs vīrietis, savukārt svētdien Saulkrastu novada Saulkrastu pagastā no jūras tika izcelts aptuveni 50-60 gadus vecs noslīcis vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji arī palīdzēja nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Sestdien pusdienas laikā VUGD saņēma izsaukumu uz Alojas novada Staiceles pagastu, kur kāds laivotājs bija devies laivot pa Salacas upi un kopš piektdienas bija pazudis.

Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja upi ap vietu, kur laivotājs bija redzēts pēdējo reizi. Meklēšanas darbu laikā ugunsdzēsēji glābēji saņēma informāciju, ka laivotājs paša spēkiem bija ticis krastā un ir atradies.

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopumā saņēmis 104 izsaukumus – 44 uz ugunsgrēku dzēšanu un 39 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt 19 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl