Melnā statistika! Brīvdienās noslīkuši trīs cilvēki

Pievienot komentāru
Melnā statistika! Brīvdienās noslīkuši trīs cilvēki

Aizvadītajās karstajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpēm izvilka trīs noslīkušus cilvēkus, savukārt vienu cilvēku izdevās izglābt.

Sestdienas rītā tika saņemts izsaukums uz Fabrikas ielu Talsos, kur Talsu ezerā slīka cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, apmēram 10 metrus no krasta atradās 18 gadus vecs jaunietis. Ugunsdzēsēji glābēji jaunieti nogādāja krastā un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Asūnes ielu Dagdā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju cilvēks iegāja Dagdas ezerā un vairāk netika redzēts. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā pārmeklēja ūdenstilpi un atrada 52 gadus vecu noslīkušu vīrieti.

Tāpat svētdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Rūjienas novada Vilpulkas pagastu, kur Saprašas upes virspusē bija redzams noslīcis vīrietis. Ugunsdzēsēji glābēji no ūdens izvilka noslīkušu vīrieti un nodeva to Valsts policijas darbiniekiem.

Gulbenes novada Galgauskas pagastā glābēji no dambja izvilka 35 gadus vecu noslīkušu vīrieti un nodeva to Valsts policijas darbiniekiem.

Tāpat ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Madonas novada Liezēres pagastu, kur Dziļūkstes ezerā bija apgāzusies laiva, bet cilvēks krastā nebija izpeldējis. Glābēji pārmeklēja ūdenstilpi un atrada tikai airus no laivas un cilvēka mantas, tāpēc pirmdien notikuma vietu pārmeklēs un noslīkušo cilvēku meklēs ūdenslīdēji.

Pagājušajās brīvdienās laika posmā no šā gada 8. augusta plkst. 6.30 līdz 10. augusta plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 119 izsaukumus – 50 uz ugunsgrēku dzēšanu un 35 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt 31 izsaukums bija maldinājums. Ugunsgrēkos cieta četri cilvēki.