Melnā ledus dēļ avarē auto un pasažieru autobuss

Komentāri

Melnais ledus šodien, 15. janvārī, atkal bijis par iemelsu nevienai vien avārija. Kāda no tām notika netālu no Rīgas. Avarēja kādas sievietes vadīta vieglā mašīna un pasažieru autobuss.

Par situāciju, kas 15. janvārī valdīja uz Daugavpils šosejas pie iebraukšanas Salaspils novadā, var teikt – ar slidām šo posmu mērot būtu krietni vien vieglāk, nekā ar ziemas zābakiem. Nav nekāds brīnums, ka kādas sievietes vadīts auto saslīdēja, aizķēra ceļa vidus barjeras, un autovadītāja nekādi vairs nespēja atgūt vadību pār spēkratu. Viņai aiz muguras savukārt brauca autobuss, kurš arī nepaguva nobremzēt un abas mašīnas sadūrās. Sieviete atzīst – ceļš bija ļoti slidens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa atklāj, ka golfam diemžēl neesot Kasko apdrošināšanas, tāpēc diena izvērtusies izcili neveiksmīgi. Mašīna ir pamatīgi sabojāta. Savukārt autobusa vadītājs no jebkādiem komentāriem kategoriski atteicās.

Izdevās noskaidrot vien, ka autobusā bijuši pasažieri, neviens no viņiem neesot cietis. Visi nogādāti galamērķī ar nākamo autobusu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl