Melnā ledus dēļ avarē auto un pasažieru autobuss

0 Komentāru
Melnā ledus dēļ avarē auto un pasažieru autobuss
(Foto: LETA)

Melnais ledus šodien, 15. janvārī, atkal bijis par iemelsu nevienai vien avārija. Kāda no tām notika netālu no Rīgas. Avarēja kādas sievietes vadīta vieglā mašīna un pasažieru autobuss.

Par situāciju, kas 15. janvārī valdīja uz Daugavpils šosejas pie iebraukšanas Salaspils novadā, var teikt – ar slidām šo posmu mērot būtu krietni vien vieglāk, nekā ar ziemas zābakiem. Nav nekāds brīnums, ka kādas sievietes vadīts auto saslīdēja, aizķēra ceļa vidus barjeras, un autovadītāja nekādi vairs nespēja atgūt vadību pār spēkratu. Viņai aiz muguras savukārt brauca autobuss, kurš arī nepaguva nobremzēt un abas mašīnas sadūrās. Sieviete atzīst – ceļš bija ļoti slidens.

Viņa atklāj, ka golfam diemžēl neesot Kasko apdrošināšanas, tāpēc diena izvērtusies izcili neveiksmīgi. Mašīna ir pamatīgi sabojāta. Savukārt autobusa vadītājs no jebkādiem komentāriem kategoriski atteicās.

Izdevās noskaidrot vien, ka autobusā bijuši pasažieri, neviens no viņiem neesot cietis. Visi nogādāti galamērķī ar nākamo autobusu.

0 Komentāru