Komentāri
Meklēšanā izsludinātais Atis Artemjevs un viņa dēls joprojām nav atrasti
Foto: LETA

Policijas meklēšanā izsludinātais modes mākslinieks Atis Artemjevs, kurš svētdien izņēma savu dēlu no krīzes centra un devās nezināmā virzienā, joprojām nav atrasts, apstiprina likumsargi.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins telefonsarunā ar Skaties.lv apliecināja, ka Artemjevs un aizvestais bērns joprojām nav atrasti. Plašākus komentārus par meklēšanu viņš atteicās sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka policijas meklēšanā ir izsludināts modes aprindās pazīstamais mākslinieks Atis Artemjevs, kurš 22. maijā no krīzes centra paņēmis savu bērnu un devies šobrīd nezināmā virzienā.

Aizvestā bērna mātes advokāts Guntis Lauskis sarunā ar Skaties.lv norādīja, ka iepriekš Artemjevs jau bija rīkojies līdzīgi un viņam bija aizliegts tuvoties bērnam.

Krīzes centrā bērns atradies, jo bijusi nepieciešama rehabilitācijai pēc tam, kad Artemjevs, neinformējot māti, bija izņēmis bērnu no bērnudārza, un 39 dienas turējis pie sevis, kamēr mātei bijušas ierobežotas iespējas komunicēt ar savu bērnu, norāda advokāts.

Kā norāda policijā, Artemjevs ir izsludināts meklēšanā pēc tam, kad policijai neizdevās ar viņu nedz sazināties, nedz sastapt iespējamās atrašanās vietās.

Bērna pazīmes: piecus gadus vecs, augums ap 103 cm, bija ģērbts zili-sarkanā kreklā, gaiši zilās džinsu biksēs un zilos apavos.

Ikvienu, kurš ir redzējis vai kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, aicinām nekavējoties ziņot pa tālruni: 67086000; 67086044; 27892080 vai 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl