Komentāri
Meklēšanā izsludinātais Atis Artemjevs un viņa dēls joprojām nav atrasti
Foto: LETA

Policijas meklēšanā izsludinātais modes mākslinieks Atis Artemjevs, kurš svētdien izņēma savu dēlu no krīzes centra un devās nezināmā virzienā, joprojām nav atrasts, apstiprina likumsargi.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins telefonsarunā ar Skaties.lv apliecināja, ka Artemjevs un aizvestais bērns joprojām nav atrasti. Plašākus komentārus par meklēšanu viņš atteicās sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka policijas meklēšanā ir izsludināts modes aprindās pazīstamais mākslinieks Atis Artemjevs, kurš 22. maijā no krīzes centra paņēmis savu bērnu un devies šobrīd nezināmā virzienā.

Aizvestā bērna mātes advokāts Guntis Lauskis sarunā ar Skaties.lv norādīja, ka iepriekš Artemjevs jau bija rīkojies līdzīgi un viņam bija aizliegts tuvoties bērnam.

Krīzes centrā bērns atradies, jo bijusi nepieciešama rehabilitācijai pēc tam, kad Artemjevs, neinformējot māti, bija izņēmis bērnu no bērnudārza, un 39 dienas turējis pie sevis, kamēr mātei bijušas ierobežotas iespējas komunicēt ar savu bērnu, norāda advokāts.

Kā norāda policijā, Artemjevs ir izsludināts meklēšanā pēc tam, kad policijai neizdevās ar viņu nedz sazināties, nedz sastapt iespējamās atrašanās vietās.

Bērna pazīmes: piecus gadus vecs, augums ap 103 cm, bija ģērbts zili-sarkanā kreklā, gaiši zilās džinsu biksēs un zilos apavos.

Ikvienu, kurš ir redzējis vai kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, aicinām nekavējoties ziņot pa tālruni: 67086000; 67086044; 27892080 vai 110.

Lasi vēl