Meklēšanā izsludināta persona uzbrūk ”taksistam”

Komentāri
Meklēšanā izsludināta persona uzbrūk ”taksistam”
FOTO: LETA

Vakar, 30.maijā, pie Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem vērsās pēc palīdzības kāds taksometra vadītājs, kurš kārtības sargiem pastāstīja, ka divas personas, kuras atvestas no Jūrmalas, atsakās maksāt par taksometra pakalpojumiem.

Turklāt viens no pasažieriem, būdams stiprā alkohola reibumā, izturējies pret taksometra šoferi agresīvi, pat centies uzbrukt, kā rezultātā taksometra šoferis uzbraucis ietves apmalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Transportlīdzeklim radīti bojājumi, kuru dēļ tam nevarēja pārslēgt ātrumus. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka agresīvā pasažiera līdzbraucēja izsludināta meklēšanā, drošības līdzeklis – apcietinājums. Agresīvais vīrietis un viņa kompanjone aizturēti. Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā turpmākai lietvedības nodrošināšanai.

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss nosaka, ka personai, kas taksometru izsaukusi, par atteikšanos apmaksāt taksometra izsaukumu, ja izpildīti taksometra pasūtījuma nosacījumi, uzliek naudas sodu 15 eiro apmērā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl