Komentāri
Meklē lieciniekus Garkalnes avārijai, kurā kravas auto ietriecās riteņbraucējos
FOTO: LETA

Šā gada 26. oktobrī pulksten 11.11 Garkalnes novadā, autoceļa Rīga-Veclaicene 23. km Siguldas virzienā, notika ceļu satiksmes negadījums, kur kravas automašīnas Scania vadītājs izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo vieglo automašīnu Opel, kas pavadīja riteņbraucēju treniņu grupu. Ceļu satiksmes negadījumā miesas bojājumus guva 12 personas.

Ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus policija lūdz zvanīt pa tālruni: 67219782, 67086942, 26653628 vai 110.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka tiesa lēmusi piespriest apcietinājumu kravas automobiļa šoferim, kurš pirmdien pie Garkalnes sabraucis velosipēdistu grupu.

Lēmumu pieņēmusi Rīgas rajona tiesa, un visi precīzie Garkalnes traģēdijas iemesli tiks noskaidroti izmeklēšanā, jo pilnīgai notikumu attīstības rekonstruēšanai būs nepieciešama ekspertīze.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl