68 komentāri

Kāda jauna meitene nonākusi slimnīcā, un viņai priekšā smagas operācijas, kā arī lieli pārdzīvojumi. Tas viss noticis pārgalvīga autovadītāja dēļ, kurš aizbēdzis no negadījuma vietas un kuru tuvinieki tagad cer atrast.

5. jūlija vakarā dārziņu kooperatīvā Puriņi, Jāņupes pusē, kāda 24 gadus veca meitene Jūlija aizgāja uz mežu, parunāja pa telefonu un gribēja salasīt nātres, lai izmazgātu matus. Caur mežu ved šaurs zemes ceļš, un automašīnas te brauc visai reti un lēni, tādēļ meitene piesēda ceļa malā. Ilgi gan viņa tur nesēdēja, jo notika kas pavisam šausmīgs un negaidīts. No kreisās puses brauca automašīna, kas meiteni aizķēra, pēc tam vēl pavilka līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitene pēc sadursmes knapi aizrāpojusi uz vasarnīcu pie saviem radiniekiem, kuri izsaukuši policiju un neatliekamo medicīnisko palīdzību. Traumas, ko Jūlija guvusi, ir baisas.

Jūlijai ir lauzts sejas kauls, norauta auss, no divām pusēm atrauts skalps un no kreisās puses ļoti traumēts vaigs. Ārsts tuviniekiem paziņojis, ka bez plastiskās operācijas te neiztikt. To, kāda būs operācija un ko varēs līdzēt, lai Jūlija atgūtu savu iepriekšējo izskatu, vēl pateiks speciālisti. Ir zināms tikai viens, ka tas būs dārgi.

“Kurš maksās? Jūlijai šomēnes būs 25. dzimšanas diena… Gribējām viņai dāvināt dāvanas jubilejā, bet, šķiet, ka nāksies vākt naudu plastiskajai operācijai,” pauž viņas tuvinieki.

Tagad cietušās Jūlijas draudzene Elīna aicina visus, kuri pagājušajā svētdienā bija Jāņupē vai tās apkārtnē un manīja, iespējams, piedzērušos cilvēku ar tumšu Volkswagen Golf automašīnu, piezvanīt viņai un to pastāstīt.

“Gribētos paskatīties viņam acīs! Domāju, ka vajag atnākt un atzīties, jo tāpat to cilvēku atradīs! Plakanciems ir mazs, vienalga viņu atradīs! Ja viņš brauca no karjera vai veikala, viņu kāds redzēja!” pauž Jūlijas draudzene.

Skaties video!

Dalies ar šo ziņu, jo pastāv iespēja noķert vainīgo!

TOP komentāri

 • rich
  +28 +28 0

  rich

  Vadītājs 90% dzīvo netālu vai ļoti tuvu šim rajonam. Ar Vpolicijas datubāzi 60 min laikā iespējams sameklēt apmēram 100 Golf automašīnas 30-60 km radiusā. Pēc CSDD reģistra vel 30 min laikā ir iespējams sameklēt personas ar zemiem ienākumiem, iespējams agrāk sodītas par nopietniem ceļu pārkāpumiem. Attiecīgi 3-6 apmeklējumi pie iespējamajiem vainīgajiem, un auto apskate. Var pat neņemt dns paraugus, vnk uzdodot tizlu jautājumu, "uz cik tad iet golfs pa mežu?!"
  Meitene skaista, novēlu ātri atveseļoties!
 • Neshpetnaa
  +23 +23 0

  Neshpetnaa

  Kaut kas te nelīmējas kopā. Iet uz mežu pēc natrēm un runāt pa telefonu? Interesanti.
  Apsēžas ceļa malā. Kā auto var viņu aizķert, ja brauc pa ceļu? Cik tuvu pie malas jāsēž, ja viņu var aizķert un vilkt līdzi un neviens nemana un nedzird? Pati nemanija ka tuvojas auto un nepagaaja nostāk, ja sēdēja pa tuvu ceļa malai?
  Kaut ko te meitens sadomājis un ne to sastāstijis.
 • RW
  +22 +22 0

  RW

  Lai ari kas butu vainigs (to lai nosaka atb. dienesti), soferim bija jaapstajas negadijuma vieta un jaizsauc atra palidziba cietusajai. Punkts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl