Meklē aculieciniekus! Šoferis aizlaižas no notikuma vietas, sakropļojot meitenei seju

68 komentāri

Kāda jauna meitene nonākusi slimnīcā, un viņai priekšā smagas operācijas, kā arī lieli pārdzīvojumi. Tas viss noticis pārgalvīga autovadītāja dēļ, kurš aizbēdzis no negadījuma vietas un kuru tuvinieki tagad cer atrast.

5. jūlija vakarā dārziņu kooperatīvā Puriņi, Jāņupes pusē, kāda 24 gadus veca meitene Jūlija aizgāja uz mežu, parunāja pa telefonu un gribēja salasīt nātres, lai izmazgātu matus. Caur mežu ved šaurs zemes ceļš, un automašīnas te brauc visai reti un lēni, tādēļ meitene piesēda ceļa malā. Ilgi gan viņa tur nesēdēja, jo notika kas pavisam šausmīgs un negaidīts. No kreisās puses brauca automašīna, kas meiteni aizķēra, pēc tam vēl pavilka līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitene pēc sadursmes knapi aizrāpojusi uz vasarnīcu pie saviem radiniekiem, kuri izsaukuši policiju un neatliekamo medicīnisko palīdzību. Traumas, ko Jūlija guvusi, ir baisas.

Jūlijai ir lauzts sejas kauls, norauta auss, no divām pusēm atrauts skalps un no kreisās puses ļoti traumēts vaigs. Ārsts tuviniekiem paziņojis, ka bez plastiskās operācijas te neiztikt. To, kāda būs operācija un ko varēs līdzēt, lai Jūlija atgūtu savu iepriekšējo izskatu, vēl pateiks speciālisti. Ir zināms tikai viens, ka tas būs dārgi.

“Kurš maksās? Jūlijai šomēnes būs 25. dzimšanas diena… Gribējām viņai dāvināt dāvanas jubilejā, bet, šķiet, ka nāksies vākt naudu plastiskajai operācijai,” pauž viņas tuvinieki.

Tagad cietušās Jūlijas draudzene Elīna aicina visus, kuri pagājušajā svētdienā bija Jāņupē vai tās apkārtnē un manīja, iespējams, piedzērušos cilvēku ar tumšu Volkswagen Golf automašīnu, piezvanīt viņai un to pastāstīt.

“Gribētos paskatīties viņam acīs! Domāju, ka vajag atnākt un atzīties, jo tāpat to cilvēku atradīs! Plakanciems ir mazs, vienalga viņu atradīs! Ja viņš brauca no karjera vai veikala, viņu kāds redzēja!” pauž Jūlijas draudzene.

Skaties video!

Dalies ar šo ziņu, jo pastāv iespēja noķert vainīgo!

TOP komentāri

 • rich
  +28 +28 0

  rich

  Vadītājs 90% dzīvo netālu vai ļoti tuvu šim rajonam. Ar Vpolicijas datubāzi 60 min laikā iespējams sameklēt apmēram 100 Golf automašīnas 30-60 km radiusā. Pēc CSDD reģistra vel 30 min laikā ir iespējams sameklēt personas ar zemiem ienākumiem, iespējams agrāk sodītas par nopietniem ceļu pārkāpumiem. Attiecīgi 3-6 apmeklējumi pie iespējamajiem vainīgajiem, un auto apskate. Var pat neņemt dns paraugus, vnk uzdodot tizlu jautājumu, "uz cik tad iet golfs pa mežu?!"
  Meitene skaista, novēlu ātri atveseļoties!
 • Neshpetnaa
  +23 +23 0

  Neshpetnaa

  Kaut kas te nelīmējas kopā. Iet uz mežu pēc natrēm un runāt pa telefonu? Interesanti.
  Apsēžas ceļa malā. Kā auto var viņu aizķert, ja brauc pa ceļu? Cik tuvu pie malas jāsēž, ja viņu var aizķert un vilkt līdzi un neviens nemana un nedzird? Pati nemanija ka tuvojas auto un nepagaaja nostāk, ja sēdēja pa tuvu ceļa malai?
  Kaut ko te meitens sadomājis un ne to sastāstijis.
 • RW
  +22 +22 0

  RW

  Lai ari kas butu vainigs (to lai nosaka atb. dienesti), soferim bija jaapstajas negadijuma vieta un jaizsauc atra palidziba cietusajai. Punkts.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl